28.12.2011

Południe w budowie

Firma budowlana Town&Country chce pozyskać przedstawicieli we Wrocławiu i Opolu.

Koncept Town&Country wywodzący się z Niemiec, oprócz naszego kraju, sprawdza się także w Austrii i Holandii. Firma może pochwalić się doświadczeniem przy budowie ponad 20 tys. obiektów na podstawie kilkudziesięciu projektów domów jednorodzinnych i bliźniaków o powierzchni 78-186 m2. Pierwsze domy budowane w Polsce przez Town&Country powstały w okolicach Szczecina. Celem ma 2012 rok jest pozyskanie partnerów głównie na południu Polski, m.in. we Wrocławiu i w Opolu. Masterfranczyzodawca, spółka HS-Solid Polska, poszukuje partnerów, którzy zajmą się sprzedażą oraz budową domów dla klientów z terenu swojej działalności.

Dom zbudowany wg projektu Town & Country.

Wysokie ceny mieszkań w porównaniu do kosztów budowy domów sprawiają, że Polacy coraz chętniej realizują swoje marzenie związane z posiadaniem własnego domu.

- Biura partnerów znajdują się zwykle w mieście, ale niekoniecznie w jego ścisłym centrum. Ważne jest miejsce parkingowe dla klientów oraz widoczne szyldy reklamowe. Ogromnym plusem osób zainteresowanych współpracą są kontakty w branży budowlanej i znajomość lokalnego rynku nieruchomości. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych właścicieli firm budowlanych, jak i tych, którzy dopiero myślą o otwarciu działalności - mówi Dietmar Krywald, członek zarządu HS-Solid Polska Sp. z o.o.

Wstępna opłata franczyzowa ustalana jest indywidualnie między partnerem a masterfranczyzodawcą, natomiast cykliczna opłata wynosi 4-5 proc. ceny domów faktycznie wybudowanych w danym okresie. W pakiecie franczyzowym znajdują się kalkulacje, projekty, wsparcie marketingowe, szkolenia (sprzedażowe, dla pracowników budowlanych), korzystne umowy z producentami materiałów budowlanych oraz możliwość współpracy z partnerami firmy, w tym rzeczoznawcami i ubezpieczycielami.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0