Organizatorzy obiecują przyszłym partnerom atrakcyjne rabaty, wsparcie marketingowe, promocję marki i szeroką ofertę marek własnych.
Wtorek
10.01.2012
Nowy właściciel drogerii Natura i Aster będzie rozwijać kolejną markę - drogerie A’propos.
 

Grupa Interchem połączyła już dwie sieci drogeryjne – Naturę i Aster. List, który firma obecnie rozsyła do detalistów w całym kraju zaprasza do współpracy w nowej sieci franczyzowej – A' propos. Oferta skierowana jest zarówno do wyspecjalizowanych sklepów drogeryjnych, perfumerii, jak i sklepów spożywczo-przemysłowych z półką kosmetyczno-chemiczną. Docelowo w całym kraju ma powstać 500 sklepów.

Wiceprezes Interchemu, Grzegorz Nędza pisze o potrzebie zbudowania silnej grupy, która będzie zdolna konkurować z dyskontami i największym graczem na rynku drogeryjnym - Rossmanem. Potencjalni franczyzobiorcy mają do wyboru trzy formaty: A'propos Drogerie, A'propos Beauty Shop, i A'propos Home & Beauty.

Organizatorzy obiecują przyszłym partnerom atrakcyjne rabaty, wsparcie marketingowe, promocję marki i dostęp do szerokiej oferty marek własnych. Przystępując do sieci właściciel sklepu otrzyma ponadto bezpłatny pakiet startowy zawierający m.in. podstawową wizualizację zewnętrzną sklepu, komplet strojów dla pracowników, pakiet szkoleń oraz oprogramowanie do zamawiania towaru i komunikacji wewnątrz sieci.

Właściciele muszą uczestniczyć w akcjach gazetkowych oraz zamawiać towar z obowiązkowej oferty promocyjnej. Wsparcie marketingowe, na które silny nacisk kładą twórcy sieci, obejmuje zarówno pakiety gazetek, billboardów i plakatów, jak i reklamę w mediach tj. prasie, radiu i telewizji.

(lp)


PROFIT system

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

62 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Srebro jest bardzo opłacalne. Zresztą inwestowanie w każdy kruszec to dobry biznes. Teraz zastanawiam się nad inwestycją w srebrne sztabki...

62 wypowiedzi
ostatnia 07.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Hej, sporo ostatnio myślę o otwarciu sklepu związanego z rękodziełem, a konkretnie scrapbookingiem. Widzę, że ten rodzaj rękodzieła jest coraz bardziej popularny, a...

2 wypowiedzi
ostatnia 06.06.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Mailingiem biznesu nie stworzysz.

41 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Pan od kosmetyków

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Polecam te strony internetowe.

11 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Powiedziała YES

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Jak powiedziała to bracie gratulacje.

10 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018