Ożeń się z salonem

Salon ślubny najlepiej otworzyć blisko konkurencji.
Czwartek
19.01.2012
Zakładając salon sukien ślubnych dobrze mieć doświadczenie w branży, ale i tak najważniejsza jest kreatywność.
 

Inwestycja w ślubny biznes nie musi być wysoka – przynajmniej na początku. Kiedy w salonie zacznie się większy ruch, wówczas konieczne będą wydatki na najnowsze modele sukien.
- Na początku wystarczy 30 tys. zł – mówi Igor Piekut z Salonu Ślubnego Angel. – Aby jednak wyposażyć sklep w większą liczbę sukien ślubnych i wieczorowych, także szytych na miarę, trzeba wydać 60-100 tys. zł. Przy zakładaniu salonu mile widziane jest doświadczenie, ale liczy się przede wszystkim kreatywność i zaangażowanie.

Pod logo Angel działają trzy punkty własne oraz 14 franczyzowych. Firma oferuje partnerom wsparcie marketingowe oraz przekazuje katalogi z projektami. Ambasadorką marki jest aktorka Joanna Jabłczyńska. Za najlepszą lokalizację punktów sprzedaży sukien ślubnych uważa się miejsca, gdzie istnieją już inne salony.

- Wbrew przyjętym normom salon z sukniami warto otworzyć w sąsiedztwie innych, które prosperują już od lat. W takie „ślubne zagłębia” klientki trafiają z polecenia. Nie ma powodów do obaw o konkurencję, ponieważ suknia ślubna nie jest towarem pierwszej potrzeby i klientka będzie tak długo dobierała kreację, aż znajdzie tą właściwą. Projekty przygotowane w naszych salonach uwzględniają różne gusta przyszłych panien młodych – zapewnia Igor Piekut.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018