Wszystkie punkty Mzone znajdują się w sklepach Saturn i Media Markt.
Wtorek
17.01.2012
W sklepach Media Markt i Saturn powstają franczyzowe stoiska oferujące usługi telekomunikacyjne.
 

W sklepach Saturn i Media Markt można kupić nie tylko sprzęt RTV i AGD. Sieci zdecydowały się na wprowadzenie do swoich sklepów stoiska Mzone, gdzie sprzedawane są usługi telewizji cyfrowej i telefonii komórkowej. Za rozwój punktów sprzedaży Mzone odpowiada spółka Arteria Retail. Do tej pory powstały 64 stoiska oferujące usługi Play, Telewizji N oraz Heyah – 12 z nich jest zarządzanych przez partnerów. W 2012 roku powstaną dwie placówki. Wszystkie punkty znajdują się w sklepach Saturn i Media Markt, z którymi sieć ma podpisane umowy współpracy.

Osoby zainteresowane zawarciem umowy partnerskiej z Mzone muszą przed rozpoczęciem współpracy otworzyć działalność gospodarczą oraz przejść szkolenie. Firma wymaga doświadczenia w sprzedaży oraz znajomości rynku telekomunikacyjnego.

- Partner otrzymuje przygotowane stoisko oraz materiały dotyczące ofert operatorów. Nie pobieramy żadnych opłat licencyjnych. Jedyną inwestycją są koszty zatrudnienia personelu, o ile partner widzi potrzebę posiadania pracownika - wyjaśnia Patryk Szewczyk, dyrektor ds. sprzedaży w Arteria Retail.

(dw)