Zdaniem ekspertów przyszłością rynku telefonii komórkowej są smartfony.
Niedziela
22.01.2012
Sprzedająca usługi telefonii komórkowej firma Play Krismilton, robi symulację ułatwiającą podjęcie decyzji o otwarciu salonu.
 

Pod logo Play Krismilton dział 36 punktów, z czego 30 pozostaje w rękach franczyzobiorców. W 2012 roku sieć ma urosnąć o 10 salonów, a docelowo ma ich być 55. Firma jest liderem w swojej branży na Dolnym Śląsku, ale placówki będą otwierane w całej Polsce – w najbliższym czasie w Warszawie i we Wrocławiu.

Inwestycja w biznes wynosi 5-40 tys. zł i zwraca się nie później niż po 12 miesiącach prowadzenia firmy. Wszystko zależy oczywiście od poniesionych wydatków na przygotowanie salonu. Jego optymalna powierzchnia to 25-30 m2.

- Pomagamy znaleźć partnerom odpowiedni lokal, oferujemy także do przejęcia już istniejące punkty sprzedaży. Symulujemy rentowność salonu w oparciu o specjalny model biznesowy – najważniejsze, żeby wysokość czynszu była dostosowana do liczby potencjalnych klientów – mówi Tomasz Kocur, współwłaściciel firmy Krismilton.

Franczyzodawca oferuje partnerom wsparcie marketingowe, organizuje szkolenie oraz pomaga w projektowaniu i adaptacji lokalu. Krismilton refunduje w 75 proc., koszty poniesione przez franczyzobiorcę na reklamę. U przyszłych inwestorów mile widziane jest doświadczenie sprzedażowe. Oprócz środków na uruchomienie biznesu trzeba także przygotować się na dodatkowe wydatki w początkowym okresie prowadzenia salonu.

(dw)


/6/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Dobry konwerter do talerza satelitarnego.

Witam wszystkich , posiadam duży talerz satelitarny jeszcze od poprzedniego dostawcy telewizyjnego, od roku mam umowę z innym i jest zdecydowanie lepszy odbiór. Czy...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
FG-50E-BDL

Witam. Czy ktoś posiada FG-50E-BDL https://www.thomas-it.pl/product/fg-50e-bdl ? Mam pare pytań co do tego urządzenia Pozdrawiam

1 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

7 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018