18.01.2012

Odido blisko 800 sklepów

W ubiegłym roku 798 przedsiębiorców zdecydowało na współpracę z Makro Cash & Carry.

Rok 2011 przyniósł sieci sklepów spożywczych Odido dynamiczny rozwój. Ubiegłorocznym celem było podpisanie 500 umów franczyzowych, co udało się zrealizować już w październiku. Okazało się, że przedsiębiorcy chętniej korzystali z oferty i w sumie podpisanych zostało 798 umów potwierdzających przystąpienie do sieci, na mocy których otwarto już 700 sklepów. Odido działa na polskim rynku od wiosny 2011 roku.

Sklep Odido.

"Od domu blisko - do domu wszystko". Pod takim hasłem sieć sklepów ODIDO, zrzeszająca niezależnych właścicieli sklepów spożywczych.

- Sukces Odido potwierdza rosnące zapotrzebowanie sektora handlu detalicznego na tego typu modele biznesowe – mówi Jose Bonito, dyrektor marketingu Makro Cash & Carry Polska. - Wyniki, które osiągnęliśmy w 2011 roku, bardzo nas cieszą. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że Odido jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce. Jesteśmy zdeterminowani, aby w 2012 roku utrzymać ten trend.

Do sieci Odido mogą przystąpić właściciele zarówno małych, jak i większych sklepów spożywczych na terenie całej Polski. W ramach pakietu marketingowego partnerzy mają możliwość samodzielnego projektowania ulotki oraz otrzymują wsparcie przy otwarciu placówki. Franczyzobiorcy otrzymują również rabaty na zaopatrzenie w hurtowniach Makro.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora