23.01.2012

Biznes od święta

W naszych sklepach można znaleźć upominki prawie na każdą okazję i dla każdej grupy wiekowej, dzięki temu cały rok jest dla nas owocny - mówi Aleksandra Figas z firmy Kukartka.

Jesteśmy tuż po Świętach Bożego Narodzenia, a przed nami Walentynki więc okres wzmożonej pracy w Państwa firmie. Jak może Pani podsumować miniony rok w Kukartce?
Zdecydowanie jest to dla nas najbardziej gorący okres, szczególnie dlatego, że między Świętami Bożego Narodzenia a Walentynkami mamy jeszcze Dzień Babci i Dziadka. Oczywiście przez cały rok jest mnóstwo okazji do obdarowywania najbliższych: Wielkanoc, imieniny, urodziny, dzień kobiet, dzień dziecka, dzień mamy i taty, śluby i wiele innych imprez. W naszych sklepach można znaleźć upominki prawie na każdą okazję i dla każdej grupy wiekowej, dzięki temu cały rok jest dla nas owocny.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z minionego roku, ponieważ mimo kryzysu udało nam się utrzymać podobny poziom sprzedaży, jak w roku 2010, a w przypadku niemal połowy naszych sklepów udało nam się zanotować wzrost. Poprawiliśmy również wyniki sprzedaży internetowej w dużej mierze dzięki nowej odsłonie naszego e-sklepu. Miniony rok zaowocował także otwarciami dwóch sklepów franczyzowych: w Millenium Hall w Rzeszowie i w Galerii Echo w Kielcach, a także ośmiu punktów partnerskich w Zakopanem, Koninie, Oświęcimiu, Suwałkach, Nakle, Augustowie, Oławie i Nowym Sączu.

Aleksandra Figas

Aleksandra Figas z działu wsparcia sprzedaży w firmie Kukartka.

Jakie plany ma firma PassionCards w stosunku do sklepów Kukartka?

Planujemy mocno rozbudować sieć sklepów franczyzowych i partnerskich, po to aby produkty Kukartka można było łatwo kupić nie tylko w dużych miastach, ale i w mniejszych miejscowościach. Aby umożliwić internautom łatwiejszy dostęp do Kukartki zamierzamy rozszerzyć również sprzedaż internetową. Na wiosnę do naszych sklepów mają trafić zupełnie nowe kolekcje produktowe, które z pewnością zainteresują naszych klientów.

Relacja firmy Kukartka z Targów Franczyzy 2011

Rozmawiał (lp)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0