31.01.2012

Złote czasy dla franczyzy

European Capital Group, spółka zajmująca się pośrednictwem w handlu złotem i srebrem, pozyskuje doradców finansowych.

European Capital Group (ECG), która zarejestrowała w Polsce swoją działalność, podpisała już umowy ze 140 franczyzobiorcami na terenie całego kraju. Firma, która ma swoje oddziały w całej Europie, stawia na mobilnych doradców.
- Przeważnie rekrutujemy doradców finansowych lub ubezpieczeniowych, którzy sprzedając inne produkty finansowe mogą zaproponować klientowi dywersyfikację portfela o złoto i srebro. Licencjobiorcą może zostać jednak każdy, kto czuje, że sprawdzi się w tym biznesie. Opłata licencyjna wynosi 1050 euro i jest jedyną opłatą, jaką ponosi partner, w dodatku opłatą zwrotną. Sprzedaż obejmuje metale szlachetne w formie sztabek z dostawą lub z możliwością przechowywania w niezależnym sejfie, banku lub szwajcarskim magazynie wolnocłowym - mówi Marcin Grabowski z firmy ECG Poland.

złote sztabki

Spółka planuje przeprowadzić serię szkoleń dla partnerów w 12 największych miastach w Polsce.

Aby przyciągnąć osoby przedsiębiorcze, które zdolne są wypracować duży zysk dla siebie i firmy, ECG Poland oferuje dofinansowania biur i samochodów służbowych. W miarę rosnącej liczby franczyzobiorców firma będzie przeprowadzać cykliczne szkolenia w 12 największych miastach Polski.

Każdy partner rozpoczynający współpracę z ECG otrzymuje dostęp do wirtualnego biura i portalu marketingowego, służącego przekazywaniu informacji medialnych. Poza tym spółka stworzyła własny kanał TV, przeznaczony zarówno dla klientów, jak i doradców ECG. Kanał nadawany za pośrednictwem internetu oferuje informacje i analizy z całego świata mające wpływ na ceny metali szlachetnych.

(lp)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0