06.02.2012

Biznes dla zabawy

W 2012 Best4youKids otworzy trzy nowe sale zabaw dla dzieci. Wakacje i ferie to najlepszy okres dla firmy.

Pod logo Best4youKids działają sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci. W sieci funkcjonuje obecnie siedem sal zabaw. Firma podpisała już kolejne umowy, których efektem będą trzy nowe placówki.

Dzieci bawią się w basenie z piłeczkami.

Sale zabaw Best4youKids to z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma atrakcjami dla dzieci.

- Wiemy na pewno, że w tym roku zostaną otwarte sale zabaw w Dębicy, Ciechanowie i Rzeszowie. Dwie pierwsze placówki będą prowadzone przez franczyzobiorców – zapowiada Marzena Głowacka-Fujawa, dyrektor zarządzająca spółki Best4you.

Salę zabaw można otwierać w dwóch wariantach – z kawiarnią lub z małą gastronomią. Od wybranego modelu zależy wysokość inwestycji, która waha się w granicach 70-200 tys. zł. Punkty Best4youKids powstają najczęściej w centrach handlowych. Firma pomaga przyszłemu franczyzobiorcy znaleźć lokal, a później odpowiednio go wyposażyć i promować. Okresy kiedy dzieci najchętniej korzystają z sal zabaw to ferie i wakacje. Ta forma rozrywki wygrywa z kreskówkami w telewizji. Właściciel licencji jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(mak)