Sale zabaw Best4youKids to z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma atrakcjami dla dzieci.
Poniedziałek
06.02.2012
W 2012 Best4youKids otworzy trzy nowe sale zabaw dla dzieci. Wakacje i ferie to najlepszy okres dla firmy.
 

Pod logo Best4youKids działają sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci. W sieci funkcjonuje obecnie siedem sal zabaw. Firma podpisała już kolejne umowy, których efektem będą trzy nowe placówki.

- Wiemy na pewno, że w tym roku zostaną otwarte sale zabaw w Dębicy, Ciechanowie i Rzeszowie. Dwie pierwsze placówki będą prowadzone przez franczyzobiorców – zapowiada Marzena Głowacka-Fujawa, dyrektor zarządzająca spółki Best4you.

Salę zabaw można otwierać w dwóch wariantach – z kawiarnią lub z małą gastronomią. Od wybranego modelu zależy wysokość inwestycji, która waha się w granicach 70-200 tys. zł. Punkty Best4youKids powstają najczęściej w centrach handlowych. Firma pomaga przyszłemu franczyzobiorcy znaleźć lokal, a później odpowiednio go wyposażyć i promować. Okresy kiedy dzieci najchętniej korzystają z sal zabaw to ferie i wakacje. Ta forma rozrywki wygrywa z kreskówkami w telewizji. Właściciel licencji jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018
Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018