07.02.2012

Nasze drogie dzieci

Przedszkola językowe Kidzcorner będą powstawać w zamożnych dzielnicach dużych miast.

Kadra nauczycielska w niepublicznych przedszkolach dwujęzycznych Kidzcorner nie tylko opiekuje się dziećmi, ale również uczy najmłodszych języka angielskiego. Każdą grupą wiekową opiekuje się dwóch wychowawców: jeden mówiący po polsku, drugi – w języku angielskim. Każdy z nich komunikuje się z dziećmi wyłącznie w jednym języku.

Przedszkole Kidzcorner.

Działająy od 2004 roku Kidzcorner to sieć niepublicznych, nowoczesnych przedszkoli dwujęzycznych. Minimalna kwota inwestycji w placówkę franczyzową to 250 tys. zł.

Obecnie pod szyldem Kidzcorner działają trzy przedszkola własne. Do końca 2012 roku firma planuje otwarcie kolejnych dwóch punktów własnych i dwóch franczyzowych - w Warszawie i Poznaniu.

– W przyszłości chcemy koncentrować się na rozwoju przez franczyzę. Przedszkola Kidzcorner znajdują się w zamożnych dzielnicach i mają powierzchnię od 300 do 500 m2 mówi Donka Hruzewicz – dyrektor finansowy firmy Kidzcorner.

Potencjalny franczyzobiorca Kidzcorner musi dysponować kwotą min. 250 tys. zł – wysokość inwestycji zależy od powierzchni i stanu nieruchomości, jaką dysponuje franczyzobiorca. Franczyzobiorcy poszukują lokalizacji we własnym zakresie. Właściciel licencji pobiera opłatę wstępną w wysokości 20 tys. zł oraz miesięczną opłatę bieżącą i marketingową, na które łącznie trzeba przeznaczyć 5 proc. uzyskanego obrotu. Szacowany okres zwrotu z inwestycji wynosi dwa lata.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora