10.02.2012

Wymarzony kryzys

Firmy szukają oszczędności i metod zwiększania przychodów. Franczyzobiorcy Expense Reduction Analysts tylko na to czekają.

Kryzys gospodarczy wpędził w kłopoty niejedną firmę. Nierzadko przed bankructwem może ją uchronić jedynie profesjonalna pomoc w znalezieniu oszczędności i zwiększeniu rentowności firmy. W tym właśnie specjalizuje się Expense Reduction Analysts. Wśród klientów są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i korporacje. Klienci ERA nie ponoszą żadnego ryzyka finansowego związanego z prowadzonym projektem. Opłaty pobierane są w oparciu o zasadę success fee - po udowodnieniu oszczędności. Zysk firmy to udział w wygenerowanych oszczędnościach dotyczących m.in. usług pocztowych, zakupu sprzętu biurowego, serwisu sprzątającego.

Łukasz Polak

- W zeszłym roku przynieśliśmy naszym klientom oszczędności liczone w milionach złotych - mówi Łukasz Polak, country manager Expense Reduction Analysts w Polsce.

- Właściciele firm coraz chętniej korzystają z pomocy specjalistów. Podczas minionego roku zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie naszymi usługami na polskim rynku. W tym czasie przynieśliśmy klientom oszczędności liczone w milionach złotych - twierdzi Łukasz Polak, country manager Expense Reduction Analysts w Polsce.

Dla większości przedsiębiorstw kryzys to powód do zmartwień. Dla Expense Reduction Analyst jest to szansa na zyskanie popularności wśród tych biznesmenów, którzy muszą przeprowadzić cięcia w swoich firmach. W bieżącym roku firma planuje pozyskać siedmiu nowych partnerów, tworząc tym samym zrównoważoną sieć specjalistów na terenie całego kraju.

- W przeciągu najbliższych trzech lat zależy nam na rekrutacji kolejnych dwudziestu franczyzobiorców. Zależy nam na podpisaniu umów przede wszystkich na terenie południowej i północno-zachodniej Polski - mówi Łukasz Polak.

Potencjalny franczyzobiorca musi dysponować kwotą w wysokości 35 tys. euro, pozwalającą na zakup licencji. Zwrot inwestycji następuje w przeciągu 10-14 miesięcy. Firma obecna jest już w 41 krajach i skupia ponad 900 partnerów.

(asz)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Anna Szulepa

dziennikarz