Od podpisania umowy franczyzowej do momentu, w którym pierwszy klient przekroczy próg sklepu Perfect Body Center mija zwykle około miesiąca.
Wtorek
21.02.2012
Sklepy z preparatami odżywczymi Prefect Body Center najwięcej zarabiają wiosną, ale moda na zdrowy tryb życia trwa okrągły rok.
 

Perfect Body Center to marka stworzona przez Olimp Laboratories, producenta specjalistycznych preparatów odżywczych. Sieć sprzedaży i poradnictwa żywieniowego, której twarzą jest Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, działa na rynku od 2008 roku. Jak dotąd uruchomiła dwie jednostki własne oraz 98 sklepów franczyzowych. Dwa ostatnie otwarcia miały miejsce już w 2012 roku: w Bielsku-Białej oraz Lublinie.

Jarosław Urbanowicz, kierownik ds. rozwoju sieci sprzedaży Perfect Body Center jest przekonany, że proponowane przez jego firmę produkty będą zyskiwać na popularności. Liczy, że do końca roku sieć powiększy się o kolejnych 20 sklepów.

- W Polsce na dobre zagościła moda na zdrowy styl życia. Oferta Perfect Body Center nie ogranicza się tylko do osób, które uprawiają sport wyczynowo. Staramy się trafiać do wszystkich klientów pragnących dbać o swoje zdrowie i kondycję – mówi menedżer.

Podkreśla, że jego sieć nie chce być kojarzona wyłącznie z odżywkami dla kulturystów, bo asortyment sklepów jest znacznie szerszy. Według niego błędem jest również określanie sprzedaży suplementów odżywczych mianem biznesu sezonowego.

- Około 80-proc. naszych klientów korzysta z produktów Olimp Labs oraz Olimp Sport Nutrition przez cały rok. Naturalnie wiosną do naszych sklepów przychodzi nieco więcej klientów, bo właśnie wtedy wiele osób decyduje się na odchudzanie i postanawia zrzucić zbędne kilogramy na lato – mówi Urbanowicz.

Własny sklep Perfect Body Center w formie wyspy w centrum handlowym można otworzyć już inwestując od kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli zaś decydujemy się na lokal o większej powierzchni, koszty sięgną od 30 do 90 tys. zł. Od podpisania umowy franczyzowej do momentu, w którym pierwszy klient przekroczy próg sklepu mija zwykle około miesiąca.

- Preferujemy kandydatów, którzy już posiadają doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu. Osoby bez takiego doświadczenia mogą jednak liczyć na naszą pomoc, bo każdego partnera szkolimy i przekazujemy mu niezbędny w tej branży know–how – zaznacza Jarosław Urbanowicz.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Witaminowe eldorado

I have been seeking information on this topic for the past few hours and found your post to be well written and has solid information. Thank you! geometry dash

7 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Witaminowe eldorado

I have been seeking information on this topic for the past few hours and found your post to be well written and has solid information. Thank you! geometry dash

7 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Apteki tylko dla farmaceutów?

Teraz każdy może otworzyć swoja aptekę, ale właściwie jak to wpływa na nasze zdrowie ? Może lepiej aby medycyną zajmowały się osoby po odpowiednich studiach?

12 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Witaminowe eldorado

Zobacz sobie na Euromed jak to wygląda bo z witaminami to nie ma co przesadzać, niby jeszcze nikt nie umarł ale nigdy nic nie wiadomo. Przedawkujesz te suplementy i dopiero...

7 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Firma w zgodzie z naturą

Nie wiem, dlaczego Pani twierdzi, że nie ma konkurencji, skoro tak naprawdę jest jej bardzo dużo. Mnóstwo firm oferuje też produkty naturalne...

13 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Psychoterapia

Dla mnie psychoterapia opierająca się na jakiejkolwiek doktrynie religijnej nie brzmi zbyt wiarygodnie :/

5 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Psychoterapia

Jak dla mnie psychoterapia to rzecz bardzo potrzebna. Ogólnie porażka i sukces wywodzą się zawsze z psychiki __________________ Prace magisterskie - Wrocław

5 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Witaminowe eldorado

Ja codziennie biorę suplementy diety. Dzięki temu lepiej działam. __________________ Pisanie prac magisterskich

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018