Piątek
09.03.2012
Znany satyryk z kabaretu Ani Mru Mru będzie przekonywał klientów Wójcik Fashion Group do zakupów ubranek w sklepach franczyzowych.
 

- Spoty reklamowe z udziałem popularnego kabareciarza będą emitowane na antenie ogólnopolskich telewizji. Chcemy w ten sposób umocnić pozycję marki Wójcik i poprawić jej rozpoznawalność. Jednocześnie kampania pomoże nam wypromować nowe produkty, które wprowadziliśmy do naszych sklepów – mówi Marek Szostak, dyrektor ds. marketingu i rozwoju Wójcik Fashion Group.

Od 25 lat Wójcik Fashion Group zajmuje się szyciem i sprzedażą ubrań dla dzieci i młodzieży. Jako jedna z niewielu szyje swoje ubrania w Polsce, dzięki temu może szybciej niż inne firmy zareagować na zmiany i wprowadzić na rynek nowe produkty. Firma sprzedaje swoje produkty w trzech sieciach sklepów – Wójcik, Hot Oil i Ceremony. Cała sieć sprzedaży liczy ponad 100 sklepów, 70 proc. to salony własne.

Człowiek myślący.

Spoty z udziałem popularnego kabareciarza będą emitowane na antenie ogólnopolskich telewizji. Chcemy w ten sposób poprawić rozpoznawalność marki.
Marek Szostak, dyrektor ds. marketingu i rozwoju Wójcik Fashion Group

- W 2012 zamierzamy otworzyć 12 nowych sklepów, które pojawią się m.in. w Poznaniu i Legionowie. Poszukujemy również franczyzobiorców, którzy poprowadzą nasze sklepy m.in. w Radomiu i Rzeszowie – wymienia Marek Szostak.

Za przystąpienie do systemu franczyzowego grupa Wójcik nie pobiera żadnych opłat. Franczyzobiorca musi jednak dysponować środkami finansowymi umożliwiającymi przygotowanie lokalu 70-110 m2 oraz jego zatowarowanie. Wójcik pomaga swoim partnerom w wyborze lokalu oraz negocjacjach z najemcą, zapewnia im również wsparcie marketingowe i techniczne.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.