Od przedszkolaka do mistrza świata

Czwartek
08.03.2012
Franczyzobiorca Przedszkoliada.pl, organizatora zajęć ruchowych dla dzieci, zainwestuje w biznes niecałe 2 tys. zł.
 

Przedszkoliada to ogólnopolski program zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, który ma na celu poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej dzieci, ale także integrację z rówieśnikami. Zajęcia we wszystkich ośmiu placówkach własnych oraz 67 franczyzowych odbywają się według tego samego standardu i prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

- Chcielibyśmy objąć swoim zasięgiem cały kraj, a tym samym jak największą liczbę przedszkolaków. Do realizacji tego celu zapraszamy lokalnych franczyzobiorców - mówi Michał Kłosiński, project manager. - Nasz system nie wymaga dużej inwestycji, ale za to sporego zaangażowania, dlatego poszukujemy osób, które mają lub miały styczność ze sportem i doświadczenie w kontaktach z dziećmi.

złote sztabki

Firma realizuje obecnie akcję promującą aktywną formę spędzania czasu wśród dzieci - Przedszkoliada Tour 2012. Z cyklu 10 zaplanowanych eventów, odbyło się już 5. Kolejny będzie miał miejsce w Łodzi.

Poza podstawowym programem zajęć ruchowych ”Przedszkole i piłka” firma organizuje imprezy pod nazwą „Przedszkoliada event”. Nie ma opłaty licencyjnej za przystąpienie do sieci, natomiast opłata bieżąca wynosi 12 proc. miesięcznych przychodów. Początkowa inwestycja franczyzobiorcy polega głównie na wyposażeniu osób prowadzących zajęcia w sprzęt sportowy, w tym piłki, znaczniki i pachołki, co będzie kosztowało niespełna 2 tys. zł. Do obowiązków partnera należy także produkcja plakatów i materiałów promocyjnych lub zakupienie ich bezpośrednio od centrali sieci.

Głównym zadaniem franczyzobiorcy jest wyszukiwanie przedszkoli zainteresowanych współpracą oraz pozyskiwanie i koordynacja pracy instruktorów. By trafić do klientów, przedsiębiorca musi najpierw nawiązać współpracę z przedszkolem, w którym będą prowadzone zajęcia i które weźmie udział w corocznym evencie.

- Poszukujemy także firm, które byłyby zainteresowane promocją na organizowanych przez nas zajęciach i imprezach. Logotypy partnerów będą mogły pojawiać się w halach sportowych, w których będą organizowane eventy, na koszulkach dzieci i instruktorów oraz na wszystkich pozostałych nośnikach komunikacyjnych naszego systemu, w tym na stroju głównej maskotki systemu - kangura Przedszkoliady - dodaje Michał Kłosiński.

Do końca bieżącego roku Przedszkoliada chce prowadzić zajęcia w 200 placówkach w całym kraju, a także poza jego granicami. Firma szykuje ekspansję do Czech.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018