Przyjdzie lato, będzie Okay

Polska sieć sklepów Okay Multibrand Shops liczy 85 placówek.
Poniedziałek
12.03.2012
Okay Multibrand Shops już teraz przygotowuje się do okresu wakacyjnego, w którym znowu uruchomi sklepy sezonowe.
 

Firma po raz kolejny będzie otwierać sklepy sezonowe w nadmorskich kurortach m.in. w Jastarni, Gdyni, czy na Helu.
- Czekamy jeszcze na zgłoszenia zainteresowanych przedsiębiorców, którzy przy naszej pomocy chcieliby otworzyć sklep sezonowy. W planach jest również rozwój sieci w największych polskich miastach – mówi Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający sieci.

Polska sieć sklepów Okay Multibrand Shops liczy 85 placówek, oprócz nich poza granicami naszego kraju działa pięć punktów franczyzowych. Do końca 2012 roku polska sieć ma powiększyć o 40 do 70 nowych sklepów. Równolegle firma duży nacisk kładzie na rozwój zagranicznej sieci sprzedaży.

- W tym roku chcemy zadebiutować na Ukrainie, Słowacji i Łotwie. W tym ostatnim z wymienionych krajów mamy już potencjalnego partnera, który chce otworzyć pięć sklepów Okay Multibrand. Planujemy do końca 2012 roku za granicą działało 30 sklepów – opowiada Mariusz Brzyski.

Własny sklep Okay Multibrand można otworzyć dysponując kwotą 25-30 tys. zł. Lokale mają powierzchnię od 30 do 150 m2 i mieszczą się w centrach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Firma nie pobiera opłat bieżących, zaś opłata za przystąpienie do sieci uzależniona jest od kraju, w którym powstanie sklep.

(mak)