Tricepsy ćwiczone w BurneikaSports GYM

Środa
14.03.2012
Operator sieci sklepów z suplementami i odżywkami Triceps.pl wchodzi na rynek siłowni. Pomaga mu kulturysta Robert Burneika.
 

Współpraca z Robertem Burneiką miała początkowo ograniczyć się do wzbogacenia oferty sklepów Triceps.pl o nową linię suplementów, sygnowaną nazwiskiem kulturysty. „Hardkorowy Koksu” okazał się jednak na tyle dobrym partnerem w biznesie, że szef spółki, Michał Wasilewski, postanowił w oparciu o jego wizerunek stworzyć nową markę siłowni i klubów fitness.

- Robert Burneika stał się udziałowcem naszej spółki, która niedługo zadebiutuje na GPW w Warszawie. Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, a reprezentowanie marki przez tak znaną twarz jak Robert to potwierdzenie naszej pozycji na rynku – mówi Michał Wasilewski.

Robert Burneika, znany szerzej jako „Hardkorowy Koksu”, został udziałowcem spółki Triceps.pl.

Suplementy BurneikaSports trafią do sklepów Triceps.pl w ciągu dwóch miesięcy. Nie wiadomo jeszcze, kiedy na rynku pojawią się pierwsze placówki BurneikaSports GYM. Pewne jest natomiast, że będą rozwijane we franczyzie.

- Jesteśmy na etapie podpisywania pierwszych umów. Nie chcemy na razie zdradzać szczegółów, ale pierwsze otwarcia będą bardzo dużym eventami marketingowymi, w które zaangażujemy stacje telewizyjne i radiowe – zapowiada Wasilewski.

Podstawowym modułem dostępnym dla franczyzobiorców w nowej sieci ma być siłownia, w przypadku której minimalna inwestycja to kwota rzędu 200 tys. zł. Opłaty wstępna i miesięczna wahają się w przedziałach odpowiednio 20-30 tys. zł i 2-5 tys. zł, w zależności od wielkości miasta, kwoty inwestycji i konceptu klubu.

- Jestem pewny, że w mieście, w którym otworzymy siłownię Roberta Burneiki w ekspresowym tempie dowie się o tym każdy aktywny użytkownik innych klubów. Wielu z nich wybierze koncept, który swoim charakterem będzie odróżniał się od innych – mówi Michał Wasilewski. - Nastawienie na dużą ilość wolnych ciężarów, pomieszczenia dla ludzi, którzy poważnie podchodzą do sprawy ćwiczeń siłowych, odseparowane miejsce na trening aerobowy oraz dla kobiet - to wszystko jest wynikiem naszych wieloletnich analiz polskiego rynku.

(gum)