W City Hell jak w hipermarkecie

City Hell planuje otwierać swoje sklepy w Rumunii.
Poniedziałek
19.03.2012
Franczyzodawca będzie otwierać wielkopowierzchniowe outlety odzieżowe. W nowych sklepach pojawią się ubrania z metką Ralph Lauren, Lacoste, czy Burberry.
 

Firma Outlet Polska zarządza siecią 20 franczyzowych outletów odzieżowych City Hell. Oprócz tego prowadzi również trzy hurtownie, w których zaopatrują się właściciele sklepów działających w sieci oraz niezrzeszeni przedsiębiorcy. Firma wprowadza również nowy model outletów City Hell.
- Obecnie ruszamy z nowym projektem wielkopowierzchniowych outletów (co najmniej 300 m2 powierzchni), które będą działały pod marką City Hell. Sklepy będą przypominały industrialne, fabryczne wnętrza - zapowiada Jacek Rucki, brand manager w firmie Outlet Polska. - Franczyzobiorca będzie mógł wykorzystać tu efekt skali i czerpać stosunkowo wysokie zyski, przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych.

Do końca roku sieć franczyzowa City Hell ma powiększyć się o 15 nowych sklepów w Polsce. Firma zamierza też wprowadzić swoje outlety do kolejnych krajów, na początek będzie to Rumunia.

Outlety City Hell mają przeważnie 40-80 m2. Franczyzobiorca powinien jednak pamiętać, że większa powierzchnia sklepu wymaga równocześnie większych nakładów finansowych. Na wyposażenie lokalu trzeba przeznaczyć ok 600-700 zł/m2. Franczyzobiorca może uzupełniać ofertę sklepu zaopatrując się u dostawców innych niż Outlet Polska. Przystąpienie do sieci kosztuje 100 zł. Opłata miesięczna przeznaczona jest na działania marketingowe i wynosi ok. 300 zł.

Franczyzodawca pomaga w przygotowaniu sklepu do otwarcia oraz w jego prowadzeniu. Dostarcza również materiałów promocyjnych i gadżetów reklamowych. Niedawno Outlet Polska umożliwiła swoim klientom hurtowym zakupy na sztuki, również w e-sklepie, poszerzyła także paletę marek dostępnych w sklepach City Hell oraz wprowadziła do nich akcesoria największych światowych brandów takich jak Ralph Lauren, Abercrombie, Lacoste, Hilfiger czy Burberry.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018