26.03.2012

Franczyza od kuchni

Partnerzy Little Chef, szkoły gotowania, powinni dobrze czuć się zarówno w sali lekcyjnej, jaki i w kuchni.

– Pomysł założenia szkoły gotowania dla dzieci zrodził się z miłości do dzieci i pasji kulinarnej. Kiedy cztery lata temu zakładałam szkołę ideą było zaszczepienie dzieciom miłości do wspaniałego, zdrowego jedzenia i zachęcenie do samodzielnego gotowania - wspomina Katia Roman-Trzaska, założycielka Little Chef.
Kursy Little Chef przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat. W zajęciach mogą także wziąć udział rodzice najmłodszych uczestników. Adepci sztuki kucharskiej poznają przepisy kulinarne z całego świata, zasady pracy w kuchni i uczą się, jak samodzielnie przyrządzać posiłki oraz tego, jak ważne są produkty lokalne i sezonowe.

Dzieci w szkole gotowania Little Chef.

Little Chef organizauje m.in. urodziny dla dzieci, warsztaty gotowania dla szkół i przedszkoli oraz imprezy dla dzieci pracowników.

Dzięki temu, że zajęcia odbywają się również w języku angielskim, dzieci, podczas gotowania, mogą przyswajać obce słowa. Dodatkowo Little Chef organizuje urodziny oraz współpracuje z kilkudziesięcioma szkołami i przedszkolami. Koszt zajęć to 260 zł za 4 lekcje lub 460 zł za 8.

Aktualnie firma przygotowuje ofertę franczyzową, która ma być gotowa za kilka miesięcy. Na początku będzie ona skierowana głównie do partnerów z większych miast. Potencjalny franczyzobiorca będzie musiał dysponować własnym lokalem, a po podpisaniu umowy przejdzie specjalistyczne szkolenie kucharskie.

(dw), (boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0