04.04.2012

Biznesowa gra w karty

Rosnąca liczba kart płatniczych wymaga od handlowców przygotowania swoich sklepów do ich obsługi - mówi Jarosław Archacki dyrektor sprzedaży REA Card.

Czy płatności kartami są w Polsce popularne?
Polacy szybko przekonują się do kart płatniczych. Na koniec czerwca 2011 roku w Polsce w obrocie było ich już ponad 32,9 mln. Rośnie również liczba transakcji dokonywanych w ten sposób. Wygoda oraz dostępność kart dla przeciętnego konsumenta sprawia, że właściciele punktów handlowo-usługowych coraz częściej decydują się na instalację terminali płatniczych. Mimo to rynek jest jeszcze bardzo chłonny. Szacujemy, że w Polsce z powodzeniem może działać jeszcze o 50 proc. terminali więcej.

Jarosław Archacki Dyrektor Sprzedaży REA Card

Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży REA Card

Jakie zadania stawiane są przed partnerami handlowymi REA Card?
REA Card jest producentem terminali płatniczych oraz oprogramowania do ich obsługi. Firma rozlicza transakcje i oferuje wsparcie techniczne oraz infolinię. Głównym zadaniem partnerów handlowych jest pozyskiwanie nowych akceptantów, czyli punktów handlowych bądź usługowych, które będą przyjmować płatności bezgotówkowe za pomocą terminala płatniczego REA Card. Kolejnym istotnym elementem współpracy jest obsługa posprzedażowa, mająca na celu utrzymanie długofalowych relacji z klientem. REA Card zapewnia swoim partnerom szkolenia, odbywające się w Polsce i zagranicą, prowadzone przez doświadczonych trenerów, jak również wsparcie i doradztwo wyznaczonego opiekuna regionu.

Rozmawiała(mak)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0