Biznes skrojony na miarę

W sklepach Pawo można znaleźć garnitury i odzież męską. W tym sezonie firma zamierza dodać do oferty drobne akcesoria, takie jak np. okulary przeciwsłoneczne.
Poniedziałek
16.04.2012
Producent garniturów i odzieży męskiej, firma Pawo, chce ubierać mieszkańców Śląska i wschodniej Polski.
 

Na rok 2012 firma Pawo zapowiada otwarcie czterech sklepów franczyzowych, które powstaną w: Rzeszowie, Olsztynie, Szczecinie i Kielcach. Taka sama liczba sklepów została otwarta w ubiegłym rok i dziś pod logo Pawo działa 30 placówek, w tym trzy prowadzone przez franczyzobiorców.

- Naszym priorytetem jest rozwój sieci sklepów we wschodniej Polsce i na Śląsku, gdzie nasza marka nie jest jeszcze silnie reprezentowana. Widzimy w tych regionach olbrzymi potencjał, który chcemy wykorzystać – mówi Paweł Wolski, dyrektor zarządzający spółki Pawo.

Franczyzobiorca Pawo musi przeznaczyć na inwestycję co najmniej 100 tys. zł. Przygotowanie lokalu w centrum handlowym będzie kosztować ok. 1,5 tys. zł/m2. Firma nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci, ani za funkcjonowanie w jej ramach. Pawo pomaga przyszłym partnerom znaleźć odpowiedni lokal, ale osoby, które chcą podjąć współpracę z firmą najczęściej mają już wybrane lokalizacje.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018