16.04.2012

Elle Macpherson w Polsce

Bielizna zaprojektowana przez australijską supermodelkę Elle Macpherson trafi do sklepów sprzedających bieliznę Donny Karan, DKNY i Hanky Panky.

Dotychczas partnerzy A&P Brands posiadali w swoich sklepach bieliznę Donny Karan, DKNY i Hanky Panky. Niedawno paleta dostępnych marek poszerzyła się o produkty firmowane nazwiskiem australijskiej supermodelki Elle Macpherson.

Bielizna Elle Macpherson.

A&P Brands pomaga partnerom w doborze towaru i przygotowaniu zamówienia.

- Bielizna tworzona przez Elle inspirowana jest jej licznymi podróżami po świecie. Modelka czerpie z wzorów etnicznych, subkulturowych oraz piękna przyrody - mówi Agata Krysiak, właścicielka firmy A&P Brands.

Marki, których dystrybucją zajmuje się firma A&P Brands dostępne są w kilku butikach działających w systemie partnerskim oraz salonach multibrandowych, m.in. w sieci Royal Collection, Lanoro i Li Parie.
- W tym roku zamierzamy poszerzyć sieć dystrybucji naszych marek o kolejne salony multibrandowe, ekskluzywne butiki odzieżowe i bieliźniane. Chcemy w ten sposób zwiększyć rozpoznawalność marek w Polsce, zwłaszcza wprowadzanej na rynek bielizny Elle Macpherson, i przygotować grunt pod rozwój sieci sklepów partnerskich, w których będzie dostępna bogatsza oferta. Docelowo planujemy otworzyć salony partnerskie w każdym większym mieście, czyli ok. 30-40 salonów w całym kraju – zapowiada Agata Krysiak.

Partnerzy A&P Brands mogą liczyć na pomoc w zaprojektowaniu i przygotowaniu sklepu. Są również wyłącznymi przedstawicielami marek DKNY, Donny Karan, Hanky Panky i Elle Macpherson w danym mieście. W przypadku największych polskich miast wyłączność obejmuje określony obszar miasta. Partnerzy A&P Brands przechodzą szkolenia sprzedażowe, produktowe oraz z visual merchandaisingu. Firma pomaga także w doborze towaru i przygotowaniu zamówienia. Salony mają ok. 50-60 m2 powierzchni i najczęściej mieszczą się w prestiżowych centrach handlowych lub przy popularnych ulicach handlowych danego miasta.

(mak)