Od chwili wprowadzenia obowiązkowej matematyki na egzaminie maturalnym uczniowie częściej decydują się na korepetycje z tego przedmiotu.
Środa
09.05.2012
Na maturach najwięcej zarobią korepetytorzy uczący matematyki i języków obcych. Część zysków zostanie w kieszeni franczyzobiorców.
 

W przeddzień matur uczniowie częściej niż zwykle decydują się na dodatkowe zajęcia. Wynika to z tego, że klasy są przepełnione, a nauczyciele nie są w stanie zająć się brakami wiedzy u każdego z osobna. W konsekwencji tego ok 27 proc. uczniów chce brać korepetycje.
- Do ucznia należy podejść indywidualnie, bo to daje najlepsze efekty. Obserwuje się wysokie zainteresowanie korepetycjami, a zajęcia z matematyki i języków obcych wiodą prym – komentuje Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC, w skład której wchodzi Szkoła Matematyki 2plu2 oraz szkoła językowa BLC.

Wielu nauczycieli działa na rynku w szarej strefie udzielając korepetycji wonnymi popołudniami. Traktuję to zwykle jako dodatkowy zarobek. Rodzice jednak wysyłając dzieci na zajęcia nie mają pewności, czy nauczyciel, który nie zawsze radzi sobie z grupą uczniów w szkole, podoła w przypadku indywidualnych lekcji

- Rodzice chcą korzystać z legalnych usług i mieć pewność, że korepetycje są prowadzone przez sprawdzonych nauczycieli. Szkoła 2plus2 skupia korepetytorów specjalnie przeszkolonych. Uczą oni ciekawiej i bardziej wszechstronnie niż zwykli korepetytorzy. Do szkoły przychodzi wielu rodziców, którzy wielokrotnie mówią nam, że nigdy nie posłaliby dziecka na tradycyjne korepetycje, bo boją się o ich jakość i referencje. Nasza szkoła już na starcie daje pracującym u nas nauczycielom 'bonus' w postaci renomy i ciekawych technik nauczania - dodaje Marcin Kuszyński.

Firma zaprasza do współpracy korepetytorów matematyki, nauczycieli oraz wszystkie osoby chcące pracować z młodzieżą i zarazem prowadzić własny biznes. Koszty inwestycji we własne centrum edukacyjne to ok. 8 tys. zł. Przedsiębiorca nie musi dysponować własnym lokalem, wystarczy gdy jakiś wynajmie. Koncepcja szkoły pozwala na otwarcie kilku centrów edukacyjnych w jednym mieście i, jak pokazuje dotychczasowe doświadczenie, sprawdza się w praktyce. Dwie placówki własne funkcjonują obecnie w Szczecinie, gdzie na zajęcia uczęszcza ponad 140 osób.

W najbliższym czasie Szkoła Matematyki 2plu2 otworzy swoje placówki w Gdańsku, Poznaniu, Siedlcach, Mysłowicach, Kłobucku oraz trzecią szkołę w Szczecinie.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018