16.05.2012

Doradca na wagę złota

European Capital Group, pośrednik w handlu złotem i srebrem, oferuje dofinansowanie do biur prowadzonych przez doradców.

– Zakup metali szlachetnych jest jedną z najlepszych form inwestycji w XXI wieku. Wartość złota i srebra od wielu lat rośnie. Osoby, które sądzą, że po okresie wzrostów wkrótce ich cena zacznie spadać nie zdają sobie sprawy, że to właśnie złoto wyznacza siłę nabywczą pieniądza, a nie odwrotnie. Trendy pokazują, że ludzie odwracają się od lokat i funduszy, dlatego zadaniem naszych doradców jest poinformowanie klienta o zasadach funkcjonowania programów inwestycyjnych – wyjaśnia Marcin Grabowski z firmy European Capital Group Poland.

złote sztabki

Firma przeprowadza serie szkoleń w największych miastach Polski, na których spotykają się doradcy oraz potencjalni inwestorzy.

W samie Europie działa ponad 1,5 tys. partnerów ECG, w Polsce 332. Największą korzyścią inwestycji jest fakt, że próba złota wykorzystywana do produkcji sztabek nie jest opodatkowana, podobnie jak srebro przechowywane w Szwajcarii. ECG gwarantuje odkupienie złota od klientów, którzy po uzyskaniu satysfakcjonujących zysków chcą je sprzedać. Firma przeprowadza serie szkoleń w największych miastach Polski, na których spotykają się doradcy oraz potencjalni inwestorzy. Partner nie wykupuje licencji, tylko sam zobowiązany jest zainwestowania 750 euro rozłożonych w czasie. Przedsiębiorca nie musi posiadać biura, a jedynie dostęp do internetu, dzięki czemu może umawiać się na spotkania i na bieżąco monitorować, dzięki specjalnej aplikacji dla doradców, konta swoich klientów. Oprogramowanie dla partnerów pozwala ułożyć program telewizyjny dla inwestorów oraz sprawdzać aktywność tych, którzy otrzymali na swoje adresy mailowe ofertę.

– Doradcy pozyskujący największą liczbę klientów mogą liczyć na dofinansowanie do biura oraz samochodu firmowego. To forma nagrody dla najlepszych sprzedawców, która wpływa na wysokie zaangażowanie partnerów – dodaje Marcin Grabowski.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0