Na dzień dzisiejszy sieć sprzedaży Sanek liczy 10 placówek własnych i 17 partnerskich. Koszt otwarcia własnego punktu wynosi ok. 50 tys. zł.
Czwartek
24.05.2012
Partner Orange Polska wziął pod swoje skrzydła dotychczasowych agentów sprzedających usługi Telekomunikacji.
 

Spółka Sanek jest jedną z pięciu ogólnopolskich agentów Orange Polska, dawniej Telekomunikacji Polska SA. W związku z połączeniem i rebrandingiem firm nastąpiła konsolidacja sieci partnerskiej. Od tego czasu pod szyldem Sanek pracują dotychczasowi agenci TP, z takich firm jak: Maxtel, Linco czy Pulsar. Usługi nie podlegają zmianie, lecz będą świadczone pod inną marką.

- Strategia firmy na najbliższe lata zakłada rozwój sieci sprzedaży aktywnej dla Orange Polska w ramach kanałów dystrybucji takich jak: telesprzedaż, salony sprzedaży oraz dotarcie do klientów biznesowych – mówi Łukasz Sanecki, prezes zarządu Sanek sp. z o.o. - Do końca roku chcemy otworzyć trzy placówki własne i 11 partnerskich zlokalizowanych na terenie Polski centralnej, południowej i wschodniej.

Chcąc otworzyć własny punkt pod szyldem Sanek należy dysponować lokalem biurowym posiadającym minimum dwa pomieszczenia. W pierwszym jest przechowywany sprzęt telekomunikacyjny, w drugim zaś odbywają się szkolenia i spotkań z przedstawicielami handlowymi. Orange Polska i Sanek weryfikują, czy lokal przedstawiony przez franczyzobiorcę spełnia standardy sieci.

- Największe trudności naszym partnerom przysparzają zazwyczaj brak znajomości branży oraz proces rekrutacji personelu. Szczególnie ważne jest znalezienie odpowiednich pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego, dlatego oferujemy im pakiet szkoleń oraz stałe wsparcie merytoryczne – dodaje Łukasz Sanecki.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Rzeczywiście. Praca na słuchawkach jest bardzo ciężka! __________________________ Prace licencjackie z Kosmetologii

13 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
AVANS

Ten Avans to jeszcze istnieje? ________________________ Pisanie prac licencjackich z kosmetologii

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Play rośnie w oczach

Faktycznie wygląda to nie najgorzej - [url]https://www.spidersweb.pl/2018/02/play-wyniki-2017.html[/url]. Ja jestem zadowolony z ich oferty

5 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
AVANS

Avans to fajne sklepy. Warto je sprawdzić. _________________ Tematy prac z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Sferis powiększa sieć

To jest bardzo ryzykowny biznes. Obecnie wszystko ludzie kupują w internecie. _____________________ Tematy prac licencjackich z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

There are some nuances of this business, which you have to examine yourself and experience so that the employee does not do you a trumpet or overeat work. happy wheels

12 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018