Całkowita kwota inwestycji w placówkę Shintai SPA zależy od wielkości powierzchni lokalu oraz liczby gabinetów i waha się od 50 do 210 tys. zł.
Wtorek
29.05.2012
Shintai, śląska firma kosmetyczna, planuje podbój południowej Polski. Zacznie od Krakowa.
 

Instytut Promed Anna Szczerbik jest bezpośrednim importerem wyposażenia gabinetów kosmetycznych i SPA. Do firmy należy również salon day SPA w Sosnowcu.
– W zeszłym roku podjęliśmy decyzję o tworzeniu sieci. Pozyskaliśmy jeden gabinet, który pracuje pod naszym logo. Z wieloma innymi placówkami współpracujemy na zasadzie partnerstwa: wyposażamy je i sprzedajemy urządzenia kosmetyczne i medyczne – mówi Anna Szczerbik, odpowiedzialna za rozwój sieci franczyzowej Shintai Epil Studio.

Wkrótce powstaną gabinety w Warszawie i Krakowie.
– Zamierzamy otworzyć 10 placówek w miastach liczących co najmniej 25 tys. mieszkańców. Skupiamy się na południu Polski, choć prowadzimy rozmowy z przedsiębiorcą działającym w woj. zachodnio-pomorskim – mówi Anna Szczerbik.

Obecnie zabiegi fotoepilacji metodą impulsów świetlnych znajdują się w ofercie większości sieci salonów urody, m.in. franczyzowych no+vello, epillo, BeSilky, BeautifulSkin, czy Depil Concept. Zdaniem przedstawicieli branży utrzymanie się na rynku wymaga nie tylko wprowadzania najnowszych rozwiązań technologicznych, ale także dywersyfikacji oferty, elastycznego podejścia do klienta, ciągłego doskonalenia umiejętności personelu oraz intensywnych działań reklamowych.

Całkowita kwota inwestycji w placówkę Shintai SPA waha się od 50 do nawet 210 tys. zł.
– Decydując się na pełen pakiet usług, trzeba przygotować się na wydatek minimum 90 tys. zł. Wysokość inwestycji zależy od powierzchni lokalu i liczby urządzanych gabinetów. W naszym wzorcowym SPA użyliśmy materiałów wykończeniowych najwyższej klasy jak naturalny kamień mozaiki bambus, drewno. Początkujący przedsiębiorca może zastosować odpowiedniki które będą tańsze, a równie estetyczne – tłumaczy Anna Szczerbik.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018