Klienci Vox mogą skorzystać z oferty drzwi, podłóg naturalnych, paneli i wielu innych materiałów wykończeniowych. Na zdjęciu sklep w Murowanej Goślinie.
Niedziela
03.06.2012
Drzwi i podłogi Vox mimo zastoju na rynku nieruchomości rozbudowują franczyzową sieć sprzedaży.
 

Pierwsze półrocze 2012 było dla firmy bardzo udane. W ciągu niespełna sześciu miesięcy sieć sprzedaży powiększyła się o sześć sklepów franczyzowych. Nowe punkty sprzedające drzwi, podłogi oraz materiały wykończeniowe powstały w Murowanej Goślinie, Krośnie, Łodzi, Rzeszowie, Chojnicach i Białymstoku. Do końca tego roku sieć sprzedaży ma się powiększyć o cztery kolejne sklepy prowadzone przez franczyzobiorców.

- Duża liczba nowych partnerów potwierdza, że w dobie kryzysu przedsiębiorcy poszukują wsparcia ze strony znanej marki. Dobre warunki handlowe, jakie otrzymuje od nas partner, ułatwiają mu dotarcie do potencjalnych klientów i zdobycie odpowiedniej pozycji na rynku – mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox.

Obecnie sieć liczy 29 salonów własnych, 15 franczyzowych działających pod marką Drzwi i Podłogi VOX oraz 15 punktów franczyzowych współpracujących z siecią. Sklepy Vox mają ok. 250 m2 powierzchni ekspozycyjnej. Franczyzobiorca musi również zadbać o powierzchnię magazynową (ok. 700 m2). Na ekspozycję trzeba przeznaczyć ok 75 tys. zł. Do tej kwoty trzeba doliczyć jeszcze koszty remontu.

Zyski sklepów działających w branży dla domu i ogrodu zależą od sytuacji na rynku nieruchomości, o czym mówi raport firmy badawczej PMR Publications "Rynek wyposażenia wnętrz w Polsce - Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2011-2013".
- Kryzys finansowy przyniósł korektę na rynku mieszkaniowym w związku ze znacznym obniżeniem dostępności kredytów dla konsumentów. Polacy stali się bardziej zachowawczy w swoich decyzjach i odsuwają większe wydatki na przyszłość. Jednakże wysoki deficyt mieszkań w kraju, szacowany na 1,8 mln, wraz ze spadkiem ich cen daje dobre perspektywy dla rynku wyposażenia wnętrz w długim okresie. Co więcej, Polacy powoli zmniejszający dystans do bogatych krajów Unii Europejskiej oraz mających coraz większą świadomość ładnego mieszkania będą zwiększać wydatki na remonty i wymianę przestarzałych mebli czy elementów dekoracyjnych - mówi Jarosław Frontczak, analityk rynku handlu detalicznego.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

316 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam, Będę się spotykał z właścicielem i chce nawiązać współpracę. Czy ktoś już z facetem współpracuje? Proszę o informacje. Tel. 883 375 616

7 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Branża metalowa- co i jak ?

Od 3 lat prowadzę firmę spawalniczą w Rzeszowie i brak pracy nie narzekam, głównie spawam tigiem zatrudniam 2 osoby. Przede wszystkim jak chcesz świadczyć usługi to...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Donica domowa

Very good information! thank you! play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Donica domowa

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Też wydaję mi się, że jak myślisz o mieszkaniu pod wynajem, to najlepszym wyborem będą miasta studenckie. Tutaj...

316 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam Czy któś podpisał już umowę? Co o tym sądzicie?

7 wypowiedzi
ostatnia 01.09.2018