14.06.2012

Ogolą i wybielą

Właściciel salonów No+Vello uruchomił nowy koncept kosmetyczny Whitening Point, oferujący wybielanie zębów.

Firma Whitening Point należy do międzynarodowej grupy kapitałowej NMV S.A, która rozwija już franczyzową sieć salonów fotodepilacji i fotoodmładania pod marką No+Vello. Nowy koncept oparty na szybkiej metodzie wybielania zębów zaistniał na rynku w ubiegłym roku. Dzięki doświadczeniu i dobrze przygotowanej koncepcji debiut powiódł się i na początku stycznia nowa sieć skupiała już 30 placówek w największych miastach w Polsce.

Witryna Whitening Point.

Technika wybielania zębów metodą Whitening Point jest zabiegiem kosmetycznym. Można z niego skorzystać w trzech placówkach własnych oraz 27 franczyzowych.

- Do końca roku planujemy otworzyć 20 punktów w centrach handlowych oraz 30 pojedynczych placówek – mówi Martyna Królikowska, expansion manager. - Interesują nas miasta powyżej 30 tys. mieszkańców, gdzie świadomość ludzi dotycząca dbania o swój wygląd jest większa niż w mniejszych miastach.

W krajach Europy Zachodniej czy też USA szybki zabieg wybielania zębów w centrach handlowych jest czymś naturalnym, w Polsce rynek na tego typu usługi dopiero się otwiera. Współpracę z siecią Whitening Point można podjąć na kilka sposobów. W ofercie jest zarówno prowadzenie wyspy, której uruchomienie to wydatek ok. 50 tys. zł, jak i świadczenie dodatkowej usługi np. w gabinecie kosmetycznym. Wtedy wydatek zakup licencji i potrzebnego sprzętu nie przekracza 10 tys. zł.

Whitening Point nadaje franczyzobiorcom prawo do korzystania z jego koncepcji biznesowej i znaku towarowego, a także do korzystania ze stałej pomocy handlowej i technicznej. Dawca licencji udostępnia jednocześnie swoje know-how oraz zapewnia pakiet szkoleń.

- Zauważyliśmy, że od maja znacznie zwiększyło się zainteresowania wybielaniem zębów - dodaje Martyna Królikowska. – Podobnie wyglądał okres pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora