11.07.2012

Usługa z certyfikatem

Klienci korporacyjni rezygnują z usług tanich i niepewnych tłumaczy. Daje to przewagę partnerom ILS Agencji Tłumaczeń.

Agencja Tłumaczeń ILS działa na polskim rynku od ośmiu lat. W tym czasie zdążyła otworzyć 19 franczyzowych biur. Oprócz centrali w Łodzi firma posiada też punkt w Niemczech. ILS zajmuje się tłumaczeniami we wszystkich językach świata dla klientów indywidualnych, małych firm oraz korporacji. Liczba zleceń rośnie, od kiedy Polska znalazła się w Unii Europejskiej. Przedsiębiorcy znad Wisły współpracują z partnerami z zagranicy, co wiąże się z koniecznością tłumaczenia szeregu dokumentów.

Zdjęcie punktu systemu ILS

Klienci nie ryzykują zlecania tłumaczeń niedoświadczonym, choć tanim tłumaczom. Kluczowi klienci wymagają wdrożonego systemu zarządzania jakością według standardu ISO, ubezpieczenia OC, zapewnienia poufności tłumaczonym dokumentom.
Na zdjęciu: przykładowe biuro agencji tłumaczeń.

– Najlepszym miejscem na prowadzenie biznesu jest centrum miasta, jeśli jednak partner zdecyduje się na obsługę wyłącznie klienta korporacyjnego, to lokalizacja nie ma większego znaczenia – twierdzi Robert Fiutak, dyrektor zarządzający ILS Agencja Tłumaczeń.

Sieć wymaga od franczyzobiorców doświadczenia handlowego, zaangażowania, uczciwości i zasobów finansowych w kwocie minimum 2 tys. zł. Właśnie tyle kosztuje licencja firmy. Partner otrzymuje w zamian oprogramowanie, podręcznik operacyjny, projekty materiałów reklamowych oraz bierze udział w szkoleniu. Inne koszty związane z prowadzeniem biznesu związane są z adaptacją biura, które powinno liczyć 20-35 m2 powierzchni. Cena jego wyposażenia zależy od stanu lokalu i tego, jakie meble chcemy do niego wstawić.

– Klienci nie ryzykują zlecania tłumaczeń niedoświadczonym, choć tanim tłumaczom. Kluczowi klienci wymagają wdrożonego systemu zarządzania jakością według standardu ISO, ubezpieczenia OC, zapewnienia poufności tłumaczonym dokumentom, dlatego wybierają nas – dodaje Robert Fiutak.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0