Przeceny dla klientów i przedsiębiorców

Oferujemy jedną z tańszych franczyz na rynku odzieżowym w Polsce.
Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops
Poniedziałek
16.07.2012
O promocji polegającej na obniżeniu kwoty inwestycji w sklep odzieżowy opowiada Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops.
 

Czy są już efekty obniżenia kosztów inwestycji?
W tej chwili mamy już ośmiu potencjalnych franczyzobiorców, którzy zdecydowali się otworzyć sklep za 19.999 zł. W tej cenie franczyzobiorca otrzymuje: zatowarowanie sklepu, manekiny, kasetony zewnętrzne, torsy, kotary do przymierzalni, kule lustrzane i inne elementy wyposażenia. Wszystko to partner może obejrzeć na naszej stronie internetowej w zakładce przygotowanej specjalnie dla potencjalnych partnerów. Docelowo chcemy otworzyć 40 sklepów w promocyjnej cenie. Cały zabieg ma na celu przyspieszenie rozwoju sieci.

Ile do tej pory udało się otworzyć sklepów?
Pod logo Okay Multibrand Shops działa obecnie 75 sklepów. Pierwsze sześć miesięcy roku zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych. Uruchomiliśmy kilka nowych sklepów oraz poprawiliśmy strukturę jakościową franczyzobiorców, co oznacza, że dokładniej weryfikujemy wiarygodność każdego naszego partnera. Z optymizmem rozpoczęliśmy drugie półrocze, w którym mamy zamiar przekroczyć liczbę 100 placówek.

Kto ma szansę odnieść sukces na rynku odzieżowym w Polsce?
Na rynku panuje obecnie duża konkurencja, która wymusza coraz szybsze zmiany i potrzebę dopasowywania się. Dotyczy to zarówno jakości, dostępności oraz cen odzieży. Na tę chwilę nie martwimy się o rozwój sieci, gdyż oferujemy jedną z tańszych franczyz na rynku odzieżowym w Polsce.

rozmawiał (boa)


/1/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018