16.07.2012

Przeceny dla klientów i przedsiębiorców

O promocji polegającej na obniżeniu kwoty inwestycji w sklep odzieżowy opowiada Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops.

Czy są już efekty obniżenia kosztów inwestycji?
W tej chwili mamy już ośmiu potencjalnych franczyzobiorców, którzy zdecydowali się otworzyć sklep za 19.999 zł. W tej cenie franczyzobiorca otrzymuje: zatowarowanie sklepu, manekiny, kasetony zewnętrzne, torsy, kotary do przymierzalni, kule lustrzane i inne elementy wyposażenia. Wszystko to partner może obejrzeć na naszej stronie internetowej w zakładce przygotowanej specjalnie dla potencjalnych partnerów. Docelowo chcemy otworzyć 40 sklepów w promocyjnej cenie. Cały zabieg ma na celu przyspieszenie rozwoju sieci.

Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops.

Oferujemy jedną z tańszych franczyz na rynku odzieżowym w Polsce.
Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops

Ile do tej pory udało się otworzyć sklepów?
Pod logo Okay Multibrand Shops działa obecnie 75 sklepów. Pierwsze sześć miesięcy roku zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych. Uruchomiliśmy kilka nowych sklepów oraz poprawiliśmy strukturę jakościową franczyzobiorców, co oznacza, że dokładniej weryfikujemy wiarygodność każdego naszego partnera. Z optymizmem rozpoczęliśmy drugie półrocze, w którym mamy zamiar przekroczyć liczbę 100 placówek.

Kto ma szansę odnieść sukces na rynku odzieżowym w Polsce?
Na rynku panuje obecnie duża konkurencja, która wymusza coraz szybsze zmiany i potrzebę dopasowywania się. Dotyczy to zarówno jakości, dostępności oraz cen odzieży. Na tę chwilę nie martwimy się o rozwój sieci, gdyż oferujemy jedną z tańszych franczyz na rynku odzieżowym w Polsce.

rozmawiał (boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

1