21.07.2012

Biznes na masową skalę

Do sieci European Financial Group przyłącza się miesięcznie 150 nowych partnerów. Za dwa lata ich liczba ma wzrosnąć do 1 tysiąca.

European Financial Group (EFG) zajmuje się sprzedażą produktów inwestycyjnych. Historia EFG nie jest długa, bo firma rozpoczęła działalność w lipcu ubiegłego roku. Projekt rozpoczęło 14 osób – dziś w sieci działa ponad 2 tys. partnerów. Przez ten czas firma objęła swoim zasięgiem woj. mazowieckie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, śląskie i dolnośląskie. Teraz zapowiada dalszą ekspansję, głównie na terenie woj. mazowieckiego i małopolskiego.

Szkolenie organizowane przez European Financial Group.

European Financial Group (EFG) zajmuje się szkoleniami finansowymi dla biznesmenów oraz sprzedażą produktów inwestycyjnych.

- Miesięcznie przyłącza się do nas ok. 150 nowych partnerów biznesowych. Chcielibyśmy, aby pod koniec roku ta liczba zwiększyła się dwukrotnie, zaś w styczniu 2014 zamierzamy pozyskiwać miesięcznie 1 tys. partnerów – zapowiada Marcin Kuźniar, prezes zarządu EFG.

Partnerzy firmy EFG pracują na zasadzie Home Office, a więc nie muszą prowadzić swojej działalności w żadnym konkretnym lokalu. Kwota inwestycji waha się od 3 tys. zł do 60 tys. zł, jej wysokość ustalana jest indywidualnie z każdym potencjalnym partnerem.

EFG działa w oparciu o "marketing wielopoziomowy czwartej generacji", który polega na bezpośredniej sprzedaży produktów. Sprzedawca może się posiłkować stworzoną przez siebie siecią współpracowników, dzięki którym jego prowizja rośnie. Firma ma status Strategicznego Partnera Aegon w Europie Środkowo-Wschodniej.

(mak)