European Financial Group (EFG) zajmuje się szkoleniami finansowymi dla biznesmenów oraz sprzedażą produktów inwestycyjnych.
Sobota
21.07.2012
Do sieci European Financial Group przyłącza się miesięcznie 150 nowych partnerów. Za dwa lata ich liczba ma wzrosnąć do 1 tysiąca.
 

European Financial Group (EFG) zajmuje się sprzedażą produktów inwestycyjnych. Historia EFG nie jest długa, bo firma rozpoczęła działalność w lipcu ubiegłego roku. Projekt rozpoczęło 14 osób – dziś w sieci działa ponad 2 tys. partnerów. Przez ten czas firma objęła swoim zasięgiem woj. mazowieckie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, śląskie i dolnośląskie. Teraz zapowiada dalszą ekspansję, głównie na terenie woj. mazowieckiego i małopolskiego.

- Miesięcznie przyłącza się do nas ok. 150 nowych partnerów biznesowych. Chcielibyśmy, aby pod koniec roku ta liczba zwiększyła się dwukrotnie, zaś w styczniu 2014 zamierzamy pozyskiwać miesięcznie 1 tys. partnerów – zapowiada Marcin Kuźniar, prezes zarządu EFG.

Partnerzy firmy EFG pracują na zasadzie Home Office, a więc nie muszą prowadzić swojej działalności w żadnym konkretnym lokalu. Kwota inwestycji waha się od 3 tys. zł do 60 tys. zł, jej wysokość ustalana jest indywidualnie z każdym potencjalnym partnerem.

EFG działa w oparciu o "marketing wielopoziomowy czwartej generacji", który polega na bezpośredniej sprzedaży produktów. Sprzedawca może się posiłkować stworzoną przez siebie siecią współpracowników, dzięki którym jego prowizja rośnie. Firma ma status Strategicznego Partnera Aegon w Europie Środkowo-Wschodniej.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

Zależy czego oczekujesz. Dla mnie oczywiście cena była ważna, ale też wykonanie, trwały materiał no i przede wszystkim projekt. Nie powiem, trochę się naszukałam :P...

102 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Imprezy integracyjne

Cześć, znalazłem firmę Raut która organizuje imprezy integracyjne dla firmy różnego porkoju od pikników po konferencje na prawdę warto właśnie sobie z socjalnych...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.09.2018
Jaki internet do firmy?

Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam...

8 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Długopisy, kubki, to już przeżytek. Teraz lepiej postawić na coś co oryginalnego. Może np. power bank z logo firmy?

240 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Reklama w social media

Ja bardzo polecam pozycjnowanie bo dzięki niemu dotarłam do dużej liczby klientów ;) a pomogła mi w tym agencja z Wrocławia Proformat ;)

10 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Jak pozycjonować stronę internetową?

Myślę, że warto postawić na dobre, oryginalne teksty, odpowiednio zoptymalizowane pod SEO. Może warto też pomyśleć o prowadzeniu bloga.

188 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Jak pozycjonować stronę internetową?

Ja raz,że nie mam kompletnie czasu na to by to robić samemu. Dwa- wolałam zlecić pozycjonowanie swojej firmy , zaufanej agencji, która wczesniej dla mnie stworzyła...

188 wypowiedzi
ostatnia 26.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Jeśli chcesz zamówić gadżety lub upominki reklamowe, a nie wiesz jakie będą najlepsze dla twojej branży, to skontaktuj się z firmą Lemach lemach.pl. Ich doświadczenie...

240 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018