24.01.2001

Wittchen wsparł fundację Porozumienie bez Barier

Firma Wittchen zaprezentowała w Warszawie kolekcję toreb wiosna/lato 2001. Dochód z aukcyjnej sprzedaży przedstawionych na pokazie wyrobów przeznaczono na fundację Porozumienie bez Barier.

22 stycznia w Warsaw Tower Wittchen zaprezentował kolekcję toreb wiosna/lato 2001. W pokazie uczestniczyły znane osobistości, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Izabela Trojanowska, Andrzej Supron i Andrzej Wroński – donosi Puls Biznesu.

W ofercie Wittchena znajduje się ponad 800 wzorów portfeli, etui, kosmetyczek, teczek, torebek, pasków i rękawiczek. Firma z powodzeniem sprzedaje skórzaną galanterię za granicą - w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji czy Rosji.

- Już niedługo zaproponujemy klientkom krótkie serie obuwia damskiego. Buty zostaną wykonanego z tej samej skóry, co prezentowane dzisiaj torebki. Razem stworzą więc idealny komplet – mówi Pulsowi Biznesu Jędrzej Wittchen, autor kolekcji i właściciel firmy Wittchen. Po prezentacji kolekcji odbyła się aukcja torebek, z której dochód przeznaczono na wsparcie działalności fundacji Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez Barier – informuje Marlena Kaczmarek, dziennikarka Pulsu Biznesu.

- Na licytację firma przeznaczyła pięć toreb. Cztery z nich zostały sprzedane za 2,5 tys. zł. Uzyskaną kwotę wraz z piątą torebką przekażemy fundacji – powiedziała gazecie Monika Mirecka z firmy Wittchen.

Więcej: Puls Biznesu, 24 stycznia 2001

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0