25.07.2012

Da Grasso w pakiecie

Sieć pizzerii zniosła opłaty wstępne i przygotowała dla franczyzobiorców nową ofertę współpracy.

Opłaty za przystąpienie do sieci zostały zniesione do końca października tego roku. Dzięki temu przyszłemu franczyzobiorcy już na początku zostaje w kieszeni 12 tys. zł. Firma przygotowała również Ofertę Pakietową, w której liczące ponad 200 pozycji menu pizzerii, zostało podzielone na pakiety tematyczne. Franczyzobiorca będzie mógł sam zadecydować, czy w jego pizzerii pojawią się np. śniadania, desery, czy dania mięsne.

Pizza z pizzerii Da Grasso. Fot. Da Grasso

W Ofercie Pakietowej całe menu pizzerii, które liczy ponad 200 pozycji, zostało podzielone na pakiety tematyczne

- Oferta Pakietowa to wyjście naprzeciw potrzebom franczyzobiorców. Wiemy, że poszczególne lokale mają swoją specyfikę, działają na zróżnicowanych rynkach lokalnych, docierają do różnych odbiorców. Wprowadzenie Oferty Pakietowej pozwala franczyzobiorcom dostosować menu do potrzeb klientów. Inne potrawy cieszą się powodzeniem w lokalu obsługującym głownie biura a inne w pizzerii przy kampusie studenckim. To również bardzo ważna zmiana z biznesowego punktu widzenia. Każdy z pakietów jest wyceniany osobno, więc franczyzobiorcy mają realny wpływ na wysokość comiesięcznych opłat franczyzowych – mówi Magdalena Piróg, wiceprezes zarządu ds. rozwoju sieci Da Grasso Sp. z o.o.

Nowe opłaty miesięczne zaczynają się 1,1 tys. zł za pakiet podstawowy, a kończą na 1,9 tys. zł za pakiet obejmujący wszystkie pozycje menu. Da Grasso pomaga przyszłym franczyzobiorcom w przygotowaniu lokalu i dostosowaniu go do potrzeb sieci. Partnerzy sieci oraz ich pracownicy przechodzą również szkolenia . Franczyzobiorcy uczestniczą w ogólnopolskich działaniach reklamowych, mogą także liczyć na pomoc w prowadzeniu lokalnych działań promocyjnych.

(mak)