W Ofercie Pakietowej całe menu pizzerii, które liczy ponad 200 pozycji, zostało podzielone na pakiety tematyczne
Środa
25.07.2012
Sieć pizzerii zniosła opłaty wstępne i przygotowała dla franczyzobiorców nową ofertę współpracy.
 

Opłaty za przystąpienie do sieci zostały zniesione do końca października tego roku. Dzięki temu przyszłemu franczyzobiorcy już na początku zostaje w kieszeni 12 tys. zł. Firma przygotowała również Ofertę Pakietową, w której liczące ponad 200 pozycji menu pizzerii, zostało podzielone na pakiety tematyczne. Franczyzobiorca będzie mógł sam zadecydować, czy w jego pizzerii pojawią się np. śniadania, desery, czy dania mięsne.

- Oferta Pakietowa to wyjście naprzeciw potrzebom franczyzobiorców. Wiemy, że poszczególne lokale mają swoją specyfikę, działają na zróżnicowanych rynkach lokalnych, docierają do różnych odbiorców. Wprowadzenie Oferty Pakietowej pozwala franczyzobiorcom dostosować menu do potrzeb klientów. Inne potrawy cieszą się powodzeniem w lokalu obsługującym głownie biura a inne w pizzerii przy kampusie studenckim. To również bardzo ważna zmiana z biznesowego punktu widzenia. Każdy z pakietów jest wyceniany osobno, więc franczyzobiorcy mają realny wpływ na wysokość comiesięcznych opłat franczyzowych – mówi Magdalena Piróg, wiceprezes zarządu ds. rozwoju sieci Da Grasso Sp. z o.o.

Nowe opłaty miesięczne zaczynają się 1,1 tys. zł za pakiet podstawowy, a kończą na 1,9 tys. zł za pakiet obejmujący wszystkie pozycje menu. Da Grasso pomaga przyszłym franczyzobiorcom w przygotowaniu lokalu i dostosowaniu go do potrzeb sieci. Partnerzy sieci oraz ich pracownicy przechodzą również szkolenia . Franczyzobiorcy uczestniczą w ogólnopolskich działaniach reklamowych, mogą także liczyć na pomoc w prowadzeniu lokalnych działań promocyjnych.

(mak)


PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Przepisy na zysk /31.08.2018

Prezentujemy 25 sprawdzonych pomysłów na własny bar, pizzerię i lodziarnię. Zakładamy palarnię kawy, salon kosmetyczny, agencję ubezpieczeniową, sklep Żabki i blog modowy. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

Da Grasso w natarciu /06.06.2018

W tym roku Da Grasso otworzyło już osiem nowych lokali. Do końca roku sieć chciałaby zawiesić szyld na kolejnych 10 pizzeriach.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Z drugiej strony franczyzy /04.12.2017

Tomasz Szadkowski przez długie lata kontrolował lokale Da Grasso. Aż w końcu postanowił sam otworzyć pizzerię we franczyzie.

Biznes dla dwojga /05.11.2016

Karolina i Dariusz Nowakowie prowadzą dwie pizzerie Da Grasso. Jak na zgodne małżeństwo przystało, obowiązkami podzielili się sprawiedliwie.

POPULARNE NA FORUM

Naleśnikarnia

Dobry pomysł, dużo ludzi lubi naleśnikarnie. Tu macie namiar na sprawdzonego dostawcę pieczarek: Lomania http://lomania.pl/ Od dawna zajmują się przetwórstwem...

5 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Dobre miejsce na pizzerię

Really I Appreciate The Effort You Made To Share The Knowledge. This Is Really A Great Stuff For Sharing. Keep It Up. Thanks For Sharing. Αληθινή Ιστορία...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Sprzęt do knajpy

Akurat konkurencja jest taka sobie, bo mało który sklep jest w stanie zaoferować wyposażenie wysokiej jakości. Jeśli jednak liczysz na coś naprawdę solidnego, to postaw...

2 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Fast food na kółkach

A ja z kolei polecam Wam marven - https://marven.pl/Akcesoria/Alternatywne-metody-parzenia-kawy/Aeropressy

7 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Fast food na kółkach

Dobrego dnia, chcę Wam poradzić specjalne programy dla tego. Przedtem sam zajmował się podobnym biznesem i jak nikt inny znam się na tym. Teraz dosyć trudno konkurować...

7 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Fast food na kółkach

Dobrego dnia, chcę Wam poradzić specjalne programy dla tego. Przedtem sam zajmował się podobnym biznesem i jak nikt inny znam się na tym. Teraz dosyć trudno konkurować...

7 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Odsstapie

Witam, proszę o kontakt dziekuje Lukasz.

2 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Fast food na kółkach

Food truck jest obecnie bardzo popularny, gdzie się nie rozejrzymy, to tylko to jedzenie na kółkach.

7 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018