Północ Nieruchomości przekracza 40-tkę

Obecnie sieć Północ Nieruchomości liczy sobie łącznie 42 biura, w tym 39 placówek franczyzowych oraz 3 placówki własne.
Piątek
27.07.2012
Pośrednicy otwierają kolejne placówki i notują rekordową wartość transakcji.
 

Przełom lipca i sierpnia to dla wielu z nas środek wakacji, ale w spółkach upływa on pod znakiem publikacji półrocznych wyników finansowych. Z tych zadowolony może być notowany na giełdzie papierów wartościowych operator sieci Północ Nieruchomości. W drugim kwartale bieżącego roku sieć pośredniczyła w transakcjach o rekordowej wartości 45 mln zł. To kwota o blisko 1/3 wyższa niż osiągnięta w drugim kwartale 2011.

- Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego wyniku. Co istotne, oprócz wartości, wzrosła również ilość transakcji obsługiwanych przez sieć – mówi Piotr Sumara, prezes zarządu Północ Nieruchomości. - Ten doskonały wynik świadczy również o sile naszego konceptu franczyzowego oraz przede wszystkim o skuteczności i profesjonalizmie naszych franczyzobiorców.

A tych przybywa. W czerwcu działalność rozpoczęły trzy nowe biura – w Poznaniu, Warszawie oraz w Sokółce w województwie podlaskim. Od lipca funkcjonuje też punkt w Gliwicach. Obecnie Północ Nieruchomości liczy łącznie 42 biura, w tym 39 placówek franczyzowych oraz trzy placówki własne.

- Już w połowie bieżącego roku udało nam się przekroczyć liczbę 40 biur działających pod naszym szyldem – komentuje Krzysztof Pelowski, dyrektor działu rozwoju i marketingu Północ Nieruchomości.

Według niego sieci udaje się sprawnie pozyskiwać nowych partnerów m.in. ze względu na to, że opłaty licencyjne są z nawiązką rekompensowane przez niższe koszty reklamy.

- W ramach jednej opłaty marketingowej partnerzy mogą reklamować swoje oferty m.in. w kilkudziesięciu serwisach internetowych oraz w sieciowym katalogu nieruchomości – mówi Pelowski. – Ponadto niezwykle istotna dla naszych partnerów jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji z prawnikiem pełniącym dyżury w centrali spółki oraz bezpłatne wsparcie w zakresie księgowości i marketingu.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

24 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

People of the internet are pleased with the work that goes on here. All the writers here do a wonderful writing job and they have earned the respect of hundreds of thousands of...

24 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

24 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

24 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

24 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018