Do końca tego roku sieć Salonów Jubilerskich Yes ma powiększyć się o pięć nowych placówek.
Czwartek
02.08.2012
Yes wchodzi w nowy kanał sprzedaży. Teraz swoje produkty będzie rozprowadzał również za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
 

Coraz więcej osób korzysta z internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jak podają badania przeprowadzone przez Prosper Mobile Insighs, wirtualnych wizyt w sieci częściej dokonują panie. Pocztę internetową wyłącznie za pośrednictwem urządzeń mobilnych sprawdza 57,3 proc. pań i 44,4 proc. panów. Połowa pań (50,9 proc.) wykorzystuje tablety i smartfony do wyszukiwania informacji (39,4 proc. mężczyzn), a 48 proc. ankietowanych płci żeńskiej mobilnie sprawdza Facebooka (36,3 proc.). Nic więc dziwnego, że kolejne firmy tworzą aplikacje na smartfony lub tablety, których zadaniem jest promocja marki. Do tego grona niedawno dołączyła firma Yes.

- Stworzyliśmy aplikację mobilną, która umożliwia zaprojektowanie własnego zestawu pierścionków z zaproponowanych przez nas wzorów. Klienci salonów Yes, użytkownicy smartfonów oraz Facebooka, mogą za jej pośrednictwem wziąć udział w konkursie, albo dokonać zakupu w naszym sklepie. Akcja promocyjna trwała do końca sierpnia tego roku – mówi Karolina Gauza, specjalista ds. marketingu spółki Yes Biżuteria.

Salony jubilerskie Yes istnieją na polskim rynku już od przeszło 30 lat. Logo firmy znajduje się dziś nad wejściem do 105 sklepów, z których tylko jeden zarządzany jest przez centralę firmy, reszta prowadzona jest przez franczyzobiorców (89 salonów), bądź partnerów (15). Do końca tego roku sieć ma powiększyć się o pięć nowych placówek.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Biżuteria zawsze modna

Ja najczęściej jednak biżuterię kupuję u tradycyjnych jubilerów, ale z tego co widzę to to wygląda bardzo fajnie. Może się kiedyś skuszę.

47 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Polacy lubią prezenty

A ja np. nie przepadam, a już szczególnie nie lubię ani otrzymywania, ani składania życzeń. Chyba nie jestem standardową Polką, ale cóż. Każdy ma inne upodobania.

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Warto.Jest to o wiele bezpieczniejsze niż inwestowanie w fundusze inwestycyjne czy w giełde.Jednoczesnie może dać o wiele lepsze dochody niż inwestowanie w lokaty, które...

53 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Pan od kosmetyków

To może być ciekawy biznes. Tu chyba potęgą jest Inglot.________________________________pisaniepracdyplomowych.edu.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

To biznes, który nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Kiedyś może w to wejdę._______________________http://pisaniepracdyplomowych.edu.pl

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

Jaki rodzaj manicure jest najsolidniejszy i najlepszy na codzień?

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

Tutaj nie chodzi nawet o modę. Biżuteria jest sposobem na zachowanie kapitału. Po iluś tam latach nadal będzie coś warta. Pieniądze mogą stracić na wartości przez...

47 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

A ma ktoś pomysł na sprzedaż biżuterii męskiej?Konkretnie takie np.łańcuszki http://braccatta.com/pl/bizuteria-meskaW temacie biżuterii zawsze mówimy o tej...

47 wypowiedzi
ostatnia 25.03.2018
zobacz więcej na forum