Krupa i Minge poprawią sprzedaż?

Joanna Krupa jest twarzą firmy Esotiq i projektuje dla niej bieliznę sygnowaną swoim nazwiskiem. Modelka jest również udziałowcem firmy.
Piątek
03.08.2012
Esotiq wprowadza do swoich sklepów kolekcje bielizny zaprojektowane przez celebrytki. Firma zapowiada również liczne otwarcia.
 

W sezonie jesienno-zimowym Esotiq zamierza kontynuować współpracę z projektantką mody Evą Minge oraz modelką Joanną Krupą. Obie panie zaprojektowały dla Esotiq własne linie bielizny i odzieży. Znana modelka pojawi się również w spotach reklamowych, które będą częścią jesiennej kampanii promocyjnej. Oprócz tradycyjnych mediów, takich jak prasa, radio, czy telewizja, Esotiq przygotował również kampanię w internecie.

- Znaczenie internetu wśród mediów wykorzystywanych do komunikacji marketingowej rośnie. Dlatego konsekwentnie budujemy naszą obecność w internecie np. poprzez obecność w mediach społecznościowych. Chcemy w ten sposób budować relacje z klientkami i jednocześnie wspierać sprzedaż w salonach Esotiq – wyjaśnia Aleksandra Sobotka.

Dziś pod logo Esotiq działa 157 salonów z bielizną, zaś do końca roku sieć ma powiększyć się o kolejne 42 sklepy.
-Większość naszych salonów prowadzą franczyzobiorcy i chcielibyśmy, żeby wśród nowych otwarć dominującą rolę również odegrała franczyza – zapowiada Aleksandra Sobotka, odpowiedzialna za rozwój sieci Esotiq.

Do sieci sklepów z bielizną Esotiq & Henderson można przystąpić bez żadnych opłat. Koszty inwestycji związany z aranżacją salonu (zakup mebli oraz elementów dekoracyjnych) to 600/700 zł netto za m2. Sklepy Esotiq powstają w miastach liczących więcej niż 20 tys. mieszkańców. Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni 50-70 m2. Esotiq oddaje swoim partnerom towar w depozyt, dlatego franczyzobiorca nie musi angażować środków w zatowarowanie salonu.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018