Sklepy franczyzowe Abry otwierane są w miastach od 20 tys. do 100 tys. mieszkańców.
Czwartek
02.08.2012
Sklepy meblowe Abra wprowadzają nowy system opłat franczyzowych.
 

Firma zmienia system opłat za przystąpienie do sieci. Kwota, którą dotychczas franczyzobiorca musiał zapłacić za przystąpienie do sieci, zastąpiona zostaje miesięczną opłatą franczyzową.
Do tej pory franczyzobiorcy przystępujący do systemu musieli wnieść jednorazową opłatę wstępną w wysokości 30 tys. zł, co stanowiło znaczącą część inwestycji początkowej. Nowy system przewiduje regulowanie opłat w trybie miesięcznym, w wysokości 500 zł netto. Co więcej, koszt ten maleje przy każdej kolejnej otwieranej przez franczyzobiorcę placówce i wynosi odpowiednio 350 zł przy drugim i 200 zł przy trzecim punkcie pod szyldem Abry. Po uruchomieniu czwartego sklepu franczyzobiorca zostaje zwolniony z opłaty.

– Rozumiemy, że aktualna sytuacja rynkowa nie sprzyja pozyskiwaniu środków na inwestycje, dlatego zmniejszamy wysokość opłat początkowych, tym samym znacznie redukując koszty przestąpienia do naszej sieci – mówi Anna Korzeniowska, dyrektor działu rozwoju sieci Abra.

Wkład finansowy potrzebny na pokrycie kosztów adaptacji i przystosowania lokalu do standardów Abry oscyluje w granicach od 50 tys. zł. W koszcie pierwszego zatowarowania sklepu tj. około 100 tys. zł partycypuje firma, udzielając partnerowi nieoprocentowany kredyt kupiecki.

Sklepy franczyzowe Abry otwierane są w miastach od 20 tys. do 100 tys. mieszkańców. Aktualnie firma poszukuje partnerów i lokali handlowych w takich miejscowościach, jak: Kędzierzyn-Koźle, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Mielec i Bełchatów.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

316 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam, Będę się spotykał z właścicielem i chce nawiązać współpracę. Czy ktoś już z facetem współpracuje? Proszę o informacje. Tel. 883 375 616

7 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Branża metalowa- co i jak ?

Od 3 lat prowadzę firmę spawalniczą w Rzeszowie i brak pracy nie narzekam, głównie spawam tigiem zatrudniam 2 osoby. Przede wszystkim jak chcesz świadczyć usługi to...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Donica domowa

Very good information! thank you! play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Donica domowa

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Też wydaję mi się, że jak myślisz o mieszkaniu pod wynajem, to najlepszym wyborem będą miasta studenckie. Tutaj...

316 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam Czy któś podpisał już umowę? Co o tym sądzicie?

7 wypowiedzi
ostatnia 01.09.2018