Właścicielem marki jest Teletorium Sp. z o.o. należąca do grupy kapitałowej TelForceOne SA, która od 2007 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Sobota
04.08.2012
Setne stoisko z akcesoriami komórkowymi Teletorium powstanie we Wrocławiu, w mieście, z którego firma się wywodzi.
 

Punkty Teletorium oferują akcesoria GSM, serwis oraz skup i sprzedaż urządzeń mobilnych. Do niedawna firma koncentrowała się na telefonach GSM. Obecnie, zgodnie z trendami ogólnoświatowymi, w ofercie stoisk coraz częściej pojawiają się tablety. Wszystkie dotychczas powstałe punkty działają na zasadzie franczyzy. W lipcu podpisana została umowa na otwarcie setnej placówki, która powstanie we Wrocławiu, skąd firma pochodzi.

- Planowaliśmy w tym roku otwarcie kilkunastu nowych sklepów i jesteśmy na dobrej drodze do realizacji tego celu. W pierwszym półroczu udało się uruchomić 10 punktów, a kolejne umowy są negocjowane - mówi Piotr Andrzejewski, dyrektor zarządzający Teletorium.

Teletorium zapewnia swoim partnerom lokal i negocjuje dla nich warunki najmu. Prawie wszystkie stoiska Teletorium funkcjonują w centrach handlowych, jako wyspy o powierzchni od 6 do 12 m2.

- Atrakcyjność lokalizacji określamy na podstawie relacji czynszu do potencjału obiektu handlowego oraz danego miasta – tłumaczy Piotr Andrzejewski. - Przy dużych obiektach wchodzą w grę nawet dwa stoiska w jednym centrum handlowym. Franczyzobiorców szukamy praktycznie w całej Polsce, obecnie szczególnie na terenie Pomorza i Mazur.

Minimalna kwota, jaką partner musi przeznaczyć na zatowarowanie i wyposażenie punktu, waha się od 35 do 40 tys. zł. Franczyzodawca nie pobiera opłaty wstępnej, natomiast opłata bieżąca ustalana jest indywidualnie i zależy od lokalizacji stoiska.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
FG-50E-BDL

Witam. Czy ktoś posiada FG-50E-BDL https://www.thomas-it.pl/product/fg-50e-bdl ? Mam pare pytań co do tego urządzenia Pozdrawiam

1 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

7 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018