08.08.2012

Agencje na wysokich obrotach

Agencja nieruchomości Metrohouse uruchomiła w tym roku 11 nowych biur. Kilka z nich prowadzą współpracujący już z siecią partnerzy.

Sieciowa agencja nieruchomości w ciągu siedmiu miesięcy 2012 roku uruchomiła 11 nowych biur - tyle samo, co w całym poprzednim roku. Nowe oddziały franczyzowe pojawiły się m.in. w Kielcach, Tomaszowie Mazowieckim, Koszalinie, Opolu, Warszawie i Lublinie. Część biur zostało otworzyli franczyzobiorcy prowadzący już inne placówki Metrohouse.

– Nasi franczyzobiorcy wiedzą, że poza rozpoznawalną marką otrzymują niezbędne know-how oraz nowoczesne narzędzia, dzięki którym stają się konkurencyjni na swoich lokalnych rynkach – mówi Dorota Gierach-Nowak, dyrektor ds. franczyzy sieci Metrohouse.

Metrohouse posiada obecnie 37 biur franczyzowych. Firma w najbliższych miesiącach planuje otwarcie kolejnych oddziałów franczyzowych, w tym w aglomeracji śląskiej, gdzie marka jest jeszcze nieobecna. Sfinalizowane są także rozmowy z przedsiębiorcami z Głogowa, Zielonej Góry, Grudziądza, Wołomina i Słupska – te placówki zostaną otwarte jesienią.

(awh)