Warsztatowy charakter zajęć, na których uczestnicy wykonują własnoręcznie wszystkie doświadczenia wymaga dużego zaangażowania instruktorów, dlatego też jest ich aż trzech.
Piątek
17.08.2012
Firma Mały Inżynier.pl pomaga franczyzobiorcom pozyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności.
 

Partnerzy współpracujący z Małym Inżynierem zajmują się organizacją zajęć dla dzieci i młodzieży, w trakcie których uczestnicy przeprowadzają eksperymenty i budują roboty. Dzięki nauce przez zabawę łatwiej przyswajają wiedzę. Pomysł na biznes spotkał się na razie z aprobatą czterech franczyzobiorców. Ponadto działają jeszcze trzy placówki własne. Firma planuje aktywną rekrutację partnerów w trakcie październikowych Targów Franczyzy, na których jest jednym z wystawców. Koncept Mały Inżynier wpisuje się także w działania rządu związane z promowaniem kierunków ścisłych na studiach. Studenci takich kierunków jak biotechnologia, budownictwo, chemia i energetyka mogą liczyć na miesięczne stypendia wynoszące nawet 1 tys. zł. Kiedy jednak zacząć przygodę z nauką, jak nie w dzieciństwie.

- Franczyzobiorca podpisując umowę otrzymuje wyłączność terytorialną na dany obszar w okresie obowiązywania umowy. Gwarantujemy, że w tym okresie nikt inny nie otrzyma zgody na prowadzenie konceptu Mały Inżynier na danym obszarze. Dotychczasowy franczyzobiorca ma pierwszeństwo przy przedłużeniu umowy - wyjaśnia zasady wyłączności terytorialnej Ewa Bednarek, właścicielka firmy Mały Inżynier.

Franczyzodawca posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych z programu PO KL. Dzięki temu kwota inwestycji w biznes wykładana przez przedsiębiorcę może okazać się niższa.
- Aktualnie prowadzimy duży innowacyjny projekt szkoleniowy. Mały Inżynier kilkukrotnie był podwykonawcą w projektach współfinansowanych ze środków unijnych. Pomogliśmy pozyskać środki na rozpoczęcie działalności naszym franczyzobiorcom. Środki mogą zostać przeznaczone na realizację zajęć, jak i na rozpoczęcie nowej działalności związanej konceptem Mały Inżynier - mówi Bednarek.

Aby rozpocząć współpracę z Małym Inżynierem trzeba dysponować kwotą ok. 30 tys. zł. Wystarczy to na zakup sprzętu dydaktycznego i pokrycie opłaty licencyjnej.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018