Wzrasta liczba rodziców, którym odmówiono przyjęcia dziecka do przedszkola z powodu braku miejsc. Z raportu NIK wynika, że w 2007 roku miejsc zabrakło dla 6 proc. chętnych - w 2010 roku już dla 13 procent.
Sobota
25.08.2012
Rośnie liczba dzieci, które nie dostają się do przedszkoli. To szansa dla prywatnych placówek zarządzanych przez franczyzobiorców.
 

Nauka przez zabawę to najprzyjemniejsza forma poznawania świata. Ośrodki Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży Future umożliwiają dzieciom w przedziale wiekowym 3-12 lat odkrywanie tajemnic otaczającej rzeczywistości za pomocą eksperymentów i doświadczeń naukowych. Na zajęciach dzieci ćwiczą pamięć, kreatywność, koncentrację, autoprezentację i asertywność.

Od września maluchy będą mogły poszerzać swoją wiedzę o świecie w kolejnych placówkach, bowiem wtedy swoje działanie rozpoczną punkty w Łodzi, Krakowie, Białymstoku, Płocku, Nowym Sączu. W październiku dołączą do nich partnerzy z Grójca, Jeleniej Góry oraz Krynicy Zdroju.

- Nasza sieć franczyzowa wystartowała w lutym tego roku. Przez sześć miesięcy otworzyliśmy osiem Ośrodków Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży Future. Chcielibyśmy, żeby do końca przyszłego roku firma powiększyła się o kolejnych 20 punktów – mówi właścicielka sieci Agnieszka Gorzyńska.

Ośrodki Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży Future działają w lokalach, które mają po dwie lub trzy sale edukacyjne. Wielkość lokalu jest uzależniona od wielkości miasta, w którym będzie działał Ośrodek. Franczyzobiorcy otrzymują autorskie programy edukacyjne dla poszczególnych grup wiekowych. O tym jak je stosować właściciele i trenerzy dowiadują się na szkoleniach. Dodatkowo franczyzobiorca przechodzi szkolenie, podczas którego uczy się, jak zarządzać własnym punktem i reklamować go.

- Ze względu na duże zainteresowanie franczyzą w sierpniu zostanie zorganizowana druga tura bezpłatnych szkoleń dla przyszłych właścicieli placówek oraz trenerów prowadzących zajęcia. Razem z franczyzobiorcami prowadzimy intensywne przygotowania do dni otwartych, które zostaną przeprowadzone we wrześniu – wyjaśnia Agnieszka Gorzyńska.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018