CUK Ubezpieczenia to multiagencja, w której można znaleźć ofertę największych towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce. Pierwszy oddział firmy powstał w 2001 roku w Toruniu.
Poniedziałek
27.08.2012
Porównywarka kosztów ubezpieczeń w firmie CUK to główne narzędzie pracy partnera. Wkrótce ruszą prace nad infolinią dla klientów.
 

Jesień tego roku upłynie w Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych pod znakiem promocji marki. W mediach tradycyjnych oraz w internecie pojawią się kampanie reklamowe, które mają zwiększyć jej rozpoznawalność.
- Naszym priorytetem jest ułatwienie klientom dostępu do oferty CUK Ubezpieczenia poprzez otwieranie Oddziałów w nowych miejscowościach oraz jeszcze bardziej aktywne działania w internecie – zapowiada Monika Grabowska, koordynator rozwoju sieci partnerskiej.

W tej chwili firma liczy ponad 80 biur działających w różnej wielkości miastach naszego kraju. Większość z nich, bo aż 53, prowadzą franczyzobiorcy. CUK Ubezpieczenia cały czas rozwija swoją sieć sprzedaży. W ciągu najbliższego miesiąca powstaną placówki w Pabianicach, Konstantynowie, Wyszkowie, Nowogardzie i Nowym Tomyślu.
- Interesują nas miasta o potencjale co najmniej 10 tys. mieszkańców, ale nie odrzucamy ofert od partnerów z największych metropolii – mówi Monika Grabowska.

Kluczowe znaczenie w prowadzeniu tego typu działalności odgrywa lokalizacja. Idealnym miejscem jest główna ulica miasta.
- Na pewno atutem lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Wydziału Komunikacji, pod warunkiem, że znajduje się on w centralnej części miasta. W tym biznesie nie sprawdzają się osiedla, boczne uliczki, czy tzw. ulice „przelotowe”. Zarówno miejsce jak i sam budynek, w którym ma być prowadzona działalność muszą być reprezentacyjne i charakteryzować się wysokim standardem. Naszym docelowym klientem jest kierowca, musimy więc zadbać również o to aby swobodnie zaparkował auto nieopodal biura – wyjaśnia Monika Grabowska.

Koszt uruchomienia franczyzowej placówki CUK Ubezpieczenia to ok. 20 tys. zł. W kwocie tej znajdują się koszty aranżacji biura, oznakowania oraz sprzętu. Firma nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci, partner jest jednak zobligowany do uiszczania opłaty miesięcznej w wysokości 100 zł.

- Naszym atutem jest możliwość porównania ofert i wyboru najkorzystniejszego dla klienta wariantu w ciągu kilku minut. Posiadamy autorski system informatyczny, który precyzyjnie i w bardzo krótkim czasie wylicza składki ubezpieczenia OC i AC – mówi Monika Grabowska. - Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, w których się specjalizujemy, w naszej agencji można dokonać zakupu także innych produktów, np. ubezpieczeń mieszkaniowych, NNW, turystycznych czy też polis na życie.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

wirtualny adres

Hej, planuje zalozyc firme ale nie chcialabym jeszcze wynajmowac siedziby i wydawac na to gory pieniedzy, trafilam na takie rozwiazanie...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Gdzie kupić meble do warsztatu?

jak chodzi o meblach ogrodowych to ten producent na pewno przyda https://zumm.pl/

57 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Biznes dla wygodnych

Najlepsze Tabletki na Trądzik

13 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Szukam betatesterów do nowego programu do wypożyczalni samochodów . Doskonała okazja by poznać bezpłatnie program do prowadzenia wypożyczalni. szczegóły na xevoss eu

46 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Import używanych maszyn rolniczych z Niemiec

Jak sądzicie czy import używanych maszyn z Niemiec to możliwie zyskowny biznes? Ryzyko jest ograniczone, bo możemy sprowadzać praktycznie na zamówienie, a wg ogłoszeń...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Biznes dla wygodnych

moja strona internetowa - recenzjefarmaceuty.pl

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biznes dla wygodnych

Wygodny to jak sprzedaż idzie, ja myślałem raczej zainwestować w punkty usługowe tego typu: Hardy Multiserwis

13 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Masz rację Mariuss ,Wulkanizacja Poznań, te dwa słowa ciężko pogodzić. Trzeba uważać na każdym kroku żeby urząd skarbowy nie przyczepił się do Ciebie. Mimo...

46 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018