Paris Smile zmienia koncepcję

Pierwsza wyspa Paris Smile otwarta zostanie 24 września w warszawskim Centrum Handlowym Reduta.
Środa
05.09.2012
Miało być wybielanie zębów w Barach Uśmiechu i „cornerach”. W pierwszej kolejności powstaną jednak wyspy w centrach handlowych.
 

Paris Smile, francuski koncept oferujący usługi wybielania zębów, zacznie w Polsce rozwój franczyzowy od formatu wysp w centrach handlowych. Wcześniej spółka Kosmina Polska odpowiedzialna za wprowadzanie marki na naszym rynku mówiła o otwarciach pełnych lokali pod nazwą Barów Uśmiechu lub cornerów w istniejących już gabinetach dentystycznych.

- Przez ostatnie kilka miesięcy przyjrzeliśmy się uważniej realiom polskiego rynku i doszliśmy do wniosku, że format wysp w centrach handlowych cieszy się znacznie większym zainteresowaniem ze strony franczyzobiorców – mówił Przemysław Ostrowski, dyrektor spółki Kosmina Polska.

Obecnie polski operator Paris Smile kończy przygotowania do otwarcia pierwszej własnej wyspy francuskiej marki. Nastąpi ono 24 września w warszawskim Centrum Handlowym Reduta. Kolejne punkty otwierane będą na terenie całej Polski. Na razie spółka nie chce zdradzić, jaki będzie koszt uruchomienia własnej wyspy Paris Smile.

- Będzie to lokal pokazowy, który da też potencjalnym partnerom wyobrażenie, jak funkcjonować będzie taka placówka. Mamy już pierwszych poważnych kandydatów, którzy chcą uruchomić swoje wyspy i z niecierpliwością czekają na nasze otwarcie – przekonuje Ostrowski.

Kolejnych partnerów spółka Kosmina zamierza pozyskać na targach Franczyza 2012, które odbędą się między 18 a 20 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jak zapowiada Przemysław Ostrowski, goście targów będą mogli zapoznać się nie tylko z ofertą dotyczącą wysp, ale i Barów Uśmiechu oraz cornerów.

- By umożliwić rozwój naszego konceptu w takim formacie, musieliśmy ją odpowiednio przygotować od strony architektonicznej. Zamierzamy przecież wybielać klientom zęby, a to dość intymna sprawa. Żeby więc było to możliwe w galeriach handlowych, pomieszczenie musi być odpowiednio odizolowane - wyjaśnia menedżer.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018