Sklep odzieżowy dla juniora

Sklep 5.10.15 w Pruszkowie prowadzony przez Mariusza Piórczyka mieści się na powierzchni ok. 100 m2. W sierpniu powstały m.in. punkty w Wadowicach, Tomaszowie Lubelskim, Iławie i Olsztynie.
Czwartek
06.09.2012
Mariusz Piórczyk z branżą związany jest od lat. W lipcu zainwestował w 200. sklep działający pod logo 5.10.15, który prowadzi w Pruszkowie.
 

W sierpniu 5.10.15 otworzyło swój 200. sklep. W tym samym miesiącu powstało jeszcze 7 innych sklepów. Ta ofensywa firmy Komex, właściciela sieci, ma miejsce w momencie rozpoczęcia roku szkolnego, czyli w okresie wzmożonej aktywności zakupowej rodziców. Uczniowie potrzebują nowych ubrań, a dodatkowo zbliżający się wielkimi krokami sezon jesienny powoduje, że letnia odzież ląduje na dnie półek. Jubileuszowy sklep 5.10.15 powstał w Pruszkowie, w handlowej części miasta, gdzie prowadzi go Mariusz Piórczyk. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 105 m2, z czego na 90 m2 prowadzona jest sprzedaż.

- Od ponad 11 lat prowadzę własną działalność gospodarczą. W tym czasie działałem w różnych branżach, ale od kilku lat skupiony jestem na branży odzieżowej. Współpracuję z kilkoma sieciami franczyzowymi. Są to firmy odzieżowe kierujące swoją ofertę do młodzieży. Sklep 5.10.15 to pierwszy sklep z odzieżą dziecięcą, jednak zdobyte wcześniej doświadczenie bardzo mi pomoże w jego prowadzeniu - mówi franczyzobiorca z Pruszkowa. - Docelowo w sklepie będą zatrudnione dwie sprzedawczynie w pełni odpowiedzialne za prowadzenie sklepu, począwszy od obsługi klienta przez obsługę systemu sprzedażowo-magazynowego, skończywszy na dbaniu o wizerunek sklepu. Dzięki wytycznym i określonym standardom pracy wprowadzonym przez centralę firmy moja rola jest ograniczona do kontroli i rozliczania pracowników z wyznaczonych zadań.

Franczyzodawca zajął się wszelkimi projektami potrzebnymi do uruchomienia sklepu, w tym umeblowaniem, oświetleniem, przygotowaniem ulotek reklamowych oraz zapewnił wykonawców do wymienionych projektów. Komex przeprowadził również szkolenie personelu, zadbał o właściwe ułożeniu towaru na półkach i przede wszystkim odpowiednie zatowarowanie.
- Dla mnie bardzo ważna kwestią jest brak opłaty za towar. Dzięki temu nie muszę „mrozić” gotówki i martwić się co będzie jeśli nie sprzedam całego zapasu - dodaje Mariusz Piórczyk.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018