Nowe trendy pojawiają się bardzo szybko i aby być na czasie, z tym co się obecnie dzieje się w branży, warto uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach branżowych.
Bartosz Urbański, kierownik sprzedaży działu hurtu Lee Cooper
Poniedziałek
10.09.2012
Staramy się utrzymywać najwyższą jakość produktów nie zmieniając ich cen - mówi Bartosz Urbański, kierownik sprzedaży działu hurtu Lee Cooper.
 

Miniony rok nie oszczędzał branży odzieżowej, wiele firm zakończyło go pod kreską. Jakie wyniki zanotował Lee Cooper?
Wbrew pozorom 2011 rok był dla firmy bardzo dobry. Mimo trudnej sytuacji rynkowej powstało dziewięć nowych punktów sprzedaży. W tym samym czasie opracowaliśmy i wdrożyliśmy koncept sklepu, który funkcjonuje w nowo otwartych placówkach. Odświeżyliśmy wnętrza, a w ofercie pojawiły się w nowe produkty, ponieważ odeszliśmy od sprzedaży wyłącznie odzieży jeansowej. Nasze działania zostały zauważone, dzięki czemu otrzymaliśmy dwie biznesowe nagrody.

Czy w bieżącym roku koniunktura rynkowa jest bardziej sprzyjająca?
Tak, ale tylko w nieznacznym stopniu. Jest to cały czas ciężki czas dla całej branży odzieżowej. Na szczęście histeria wytworzona przez docierający na nasz rynek kryzys powoli się uspokaja. Wzrost zamożności średniej klasy społecznej rokuje bardzo dobrze dla marek oferujących wysoką jakość produktów w średniej półce cenowej, a właśnie dla takiego klienta dedykowana jest oferta Lee Cooper. Staramy się utrzymywać najwyższą jakość produktów nie zmieniając ich cen, co nie jest łatwe przy stałych wahaniach kursowych i dużym wzroście cen materiałów.

Jakie pojawiają się w branży nowe trendy?
Moda jest taką dziedziną handlu, za którą czasami trudno nadążyć. Zdecydowanie przeżywamy okres jej najszybszego rozwoju, głównie z powodu globalizacji. Nowe trendy pojawiają się bardzo szybko i aby być na czasie, z tym co się obecnie dzieje się w branży, warto uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach branżowych.

Marka ma już 20-letnie doświadczenie na polskim rynku odzieżowym.
Zgadza się, w kwietniu bieżącego roku nasza firma obchodziła jubileusz 20-lecia marki Lee Cooper w Polsce. Gościem honorowym imprezy był potomek samego założyciela firmy – jego wnuk Tim Cooper. Mamy nadzieję na kolejne huczne jubileusze.

rozmawiał (boa)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018