02.03.2002

Oficjalne otwarcie Decoradora

W nowo otwartym sklepie Decoradora zgromadzono blisko 15 tys. produktów

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, w otwartym 1 marca sklepie Decoradora na blisko 3 tys. metrów kw. zgromadzono blisko 15 tys. produktów: artykuły ceramiczne, oświetleniowe, wyposażenie łazienek, kuchni itp.

Z okazji otwarcia niektóre produkty sprzedawano po obniżonych cenach. Jednak klientki narzekały, że towaru nie można obejrzeć dokładnie, bo jest zapakowany, a w niektórych stoiskach nie ma wystaw.

Mimo że właściciele zapowiadali, że ze swoim poprzednikiem, czyli Ikeą, sklep będzie miał niewiele wspólnego, porównania nie udało się uniknąć.
- Decorador zdecydowanie przypomina Ikeę, wnętrze wydaje się nieco mniejsze, za to ceny są bardziej przystępne. Tylko strzałek brak, bez nich łatwo się zgubić – mówi jedna z klientek.

Decorador to kolejne dziecko spółki Enterprise Investors. W portfelu inwestycyjnym Decorador znajduje się obok takich firm, jak W. Kruk, Deni Cler, Eldorado czy Apteki Polskie. Docelowo spółka planuje otwarcie w Warszawie pięciu sklepów, zaś w całym kraju ma ich być dwadzieścia.

Więcej: Gazeta Wyborcza, 2 marca 2002, „Gazeta Stołeczna”

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0