Kamex II poszukuje partnerów zainteresowanych dystrybucją jeansowych produktów w sklepach zarówno monobrandowych, jak i multibrandowych, gdzie Lee Cooper będzie jedną z 2-3 dostępnych marek.
Czwartek
11.10.2012
Lee Cooper, producent odzieży jeansowej, planuje otworzyć w tym roku tyle samo sklepów ile w 2011. Firma liczy na franczyzobiorców.
 

Lee Cooper to najstarsza europejska marka jeansowa, która wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Dziś dostępna jest już w ponad 4 tys. punktów sprzedaży rozlokowanych w 80 krajach. Nad Wisłę jeansowe spodnie, kurtki i koszule trafiły równo 20 lat temu. Rozwojem sieci sprzedaży w Polsce od początku zajmuje się firma Kamex II, która prowadzi 22 sklepy własne oraz zarządza siecią 30 punktów franczyzowych. Dołączą do nich niebawem placówki w Outlet Parku w Szczecinie oraz w warszawskim Blue City.

– Skupiamy się głównie na otwieraniu właśnie punktów franczyzowych. We wrześniu udało się otworzyć trzy sklepy – mówi Bartosz Urbański, kierownik działu sprzedaży hurtowej w Lee Cooper. – W ubiegłym roku powstało dziewięć nowych sklepów. Mamy nadzieję, że uda nam się co najmniej powtórzyć ten wynik.

Kamex II poszukuje partnerów zainteresowanych dystrybucją jeansowych produktów w sklepach zarówno monobrandowych, jak i multibrandowych, gdzie Lee Cooper będzie jedną z 2-3 dostępnych marek. Franczyzodawca przywiązuje wagę do tego, by pozostałe marki były równie rozpoznawalne i skierowane do podobnej grupy klientów.

– Najbardziej atrakcyjnymi lokalizacjami są galerie handlowe, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tego typu lokali. Posiadamy także placówki przy głównych ulicach miast. Przykładem może być nasz pierwszy sklep otwarty w Polsce ponad 20 lat temu, który z powodzeniem funkcjonuje przy głównej ulicy w Częstochowie – dodaje Bartosz Urbański. – Co ciekawe, jest to obecnie jedyna placówka handlowa tego typu w okolicy.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018