W kolekcji marki Oui można znaleźć ubrania w stylu biznesowym, weekendowym, a także sportowym - to oferta odpowiednia dla każdej kobiety.
Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt, operatora sieci Oui
Czwartek
25.10.2012
Liczba zamówień od stałych klientów oraz regularne płatności od kontrahentów są kluczowe dla rozwoju sieci Oui - opowiada Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt.
 

Branża odzieżowa w Polsce dotkliwie odczuła spadek kursu złotego do głównych światowych walut. Czy pana zdaniem najgorszy okres odzieżówka ma już za sobą?
Jako firma istniejąca na rynku odzieżowym od roku 1998, byliśmy świadkami podobnych sytuacji na rynku. Dla naszej firmy najważniejszym wykładnikiem sytuacji rynkowej jest kontynuacja i liczba zamówień stałych klientów, a także płynność w płatności za towar. Zainteresowanie nowych klientów i współpraca z nimi z danych ostatniego sezonu kontraktacji na sezon wiosna/lato 2013 daje nam pewność, że najgorszy okres branży odzieżowej jest już za nami.

Marka Oui oferuje odzież damską. Kto konkretnie należy do grupy docelowej klientów?
Odzież marki Oui Moment i Collection jest kolekcją pełną. Zapewnia możliwość ubrania kobiety ”całkowicie” - począwszy od T–shirtów, skończywszy na okryciach wierzchnich. Kolekcja marki Oui adresowana jest do wszystkich grup społecznych i wiekowych. W kolekcji marki Oui można znaleźć ubrania w stylu biznesowym, weekendowym, a także sportowym - to oferta odpowiednia dla każdej kobiety.

Na jakiego rodzaju wsparcie może liczyć franczyzobiorca zainteresowany otwarciem własnego sklepu pod szyldem Oui?
Jako przedstawiciele marki Oui zapewniamy pomoc i doradztwo w doborze najlepszej dla danego klienta kolekcji. Zapewniamy równie wszelką pomoc w korespondencji pomiędzy klientem a firmą. Świadczymy również pomoc w wyszukiwaniu lokalu, negocjacji warunków z centrami handlowymi. Partner może również liczyć na naszą pomoc w zakresie ekspozycji kolekcji w sklepie i przeszkolenia personelu. Umeblowanie firmowego salonu Oui leży po stronie firmy.

Rozmawiał (gum)


POPULARNE NA FORUM

Ubrania bez komentarza

Thank you for another great article. The place else may anybody get that type of info in such an ideal method of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I’m at...

9 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Urządzając sklep odzieżowy musisz pamiętać, że bardzo ważne jest oświetlenie, a szczególnie to na wystawie. W tej roli świetnie sprawdzą się halogeny.

23 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami,...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Portal znak-zapytania.pl też poruszył ostatnio tematy produkcyjne, sądzę że bez problemu znajdziesz ten felieton. Pozwoli ci to spojrzeć na cały pomysł chłodnym okiem...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Ostatnio widziałam na chec-poznania-swiata.pl artykuł na temat właśnie sklepów odzieżowych, może przeczytanie go da ci odpowiedź na to pytanie. Ale wydaje mi się że...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Skuteczna pomoc drogowa

At last, no more alpaca jokes. Well done! We are very proud of you bouncing balls game , red ball

2 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2018
Sprzedaż ubrań z PRIMARKA w Polsce

I lived in Ireland a couple of years prior Happy Bakrid Wishes. There is likewise PRIMARK just called PENNY'S. I purchased garments at that point and sold them on the Allegro....

10 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2018