25.10.2012

Franczyza na tak

Liczba zamówień od stałych klientów oraz regularne płatności od kontrahentów są kluczowe dla rozwoju sieci Oui - opowiada Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt.

Branża odzieżowa w Polsce dotkliwie odczuła spadek kursu złotego do głównych światowych walut. Czy pana zdaniem najgorszy okres odzieżówka ma już za sobą?
Jako firma istniejąca na rynku odzieżowym od roku 1998, byliśmy świadkami podobnych sytuacji na rynku. Dla naszej firmy najważniejszym wykładnikiem sytuacji rynkowej jest kontynuacja i liczba zamówień stałych klientów, a także płynność w płatności za towar. Zainteresowanie nowych klientów i współpraca z nimi z danych ostatniego sezonu kontraktacji na sezon wiosna/lato 2013 daje nam pewność, że najgorszy okres branży odzieżowej jest już za nami.

Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt

W kolekcji marki Oui można znaleźć ubrania w stylu biznesowym, weekendowym, a także sportowym - to oferta odpowiednia dla każdej kobiety.
Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt, operatora sieci Oui

Marka Oui oferuje odzież damską. Kto konkretnie należy do grupy docelowej klientów?
Odzież marki Oui Moment i Collection jest kolekcją pełną. Zapewnia możliwość ubrania kobiety ”całkowicie” - począwszy od T–shirtów, skończywszy na okryciach wierzchnich. Kolekcja marki Oui adresowana jest do wszystkich grup społecznych i wiekowych. W kolekcji marki Oui można znaleźć ubrania w stylu biznesowym, weekendowym, a także sportowym - to oferta odpowiednia dla każdej kobiety.

Na jakiego rodzaju wsparcie może liczyć franczyzobiorca zainteresowany otwarciem własnego sklepu pod szyldem Oui?
Jako przedstawiciele marki Oui zapewniamy pomoc i doradztwo w doborze najlepszej dla danego klienta kolekcji. Zapewniamy równie wszelką pomoc w korespondencji pomiędzy klientem a firmą. Świadczymy również pomoc w wyszukiwaniu lokalu, negocjacji warunków z centrami handlowymi. Partner może również liczyć na naszą pomoc w zakresie ekspozycji kolekcji w sklepie i przeszkolenia personelu. Umeblowanie firmowego salonu Oui leży po stronie firmy.

Rozmawiał (gum)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0