Zadaniem pracowników jest nie tylko zaznajomienie się z ofertą katalogową na dany sezon. Częścią ich pracy są również wyjazdy studyjne, na których w ciągu tygodnia zapoznają się z atrakcjami danego kurortu oraz zwiedzają hotele.
Czwartek
29.11.2012
My Travel dokładnie sprawdza touroperatorów, z którymi współpracuje. Bez tego trudno o zaufanie klientów i franczyzobiorców.
 

Kto chociaż raz wyjechał na zagraniczny urlop wie, że język Polski słychać wszędzie – w Kenii, Tajlandii, Gruzji i Portugalii. Dyskusja na temat wyższości Bałtyku i Bieszczad nad Adriatykiem i Alpami dawno temu się skończyła. Stać nas na to, żeby zobaczyć wszystkie z wymienionych miejsc, bez konieczności wybierania.
- W zależności od budżetu, jakim dysponuje klient i jego oczekiwań, polecamy wczasy w polskich górach, jak i za granicą. W naszym kraju to, czy zimą będzie śnieg, jest wielką zagadką. Większość wyjazdów przypada na styczeń i luty, kiedy temperatury utrzymują się poniżej zera. Nawet jeśli nie ma śniegu, operatorzy stoków są w stanie go wyprodukować z armatek śnieżnych – mówi Damian Ozga, prezes zarządu My Travel.

Dominik Kras od kilku miesięcy prowadzi franczyzowe biuro podróży My Travel w centrum handlowym Gemini Park w Tarnowie.
- Wcześniej studiowałem w Krakowie, gdzie w trakcie praktyk studenckich, podczas których pracowałem w biurze podróży, poznałem rynek turystyczny. Mijające lato pozwala mi mówić, że odnalazłem się w tym biznesie. Wybór lokalizacji biura uzasadniam bardzo prosto – zadecydowała liczba ludzi odwiedzających Gemini Park. To największy tego typu obiekt w Tarnowie, który przyciąga wielu mieszkańców. Wynajęcie lokalu w galerii jest kosztowne, dlatego zwrotu z inwestycji spodziewam się po dwóch latach od rozpoczęcia działalności – szacuje Dominik Kras.

Bo kilku głośnych upadkach organizatorów wycieczek biura podróży i klienci zaczęli zwracać uwagę na wiarygodność touroperatorów. Cena nie jest już głównym argumentem przy wyborze wyjazdu.
- Przed podpisaniem umowy o współpracy szczegółowo sprawdzamy KRS danej firmy oraz powiązania prezesów w nim widniejących. Bardzo ważna jest też suma gwarancyjna, jaką dany touroperator posiada. Należymy również do Polskiej Izby Turystyki, której opinia jest dla nas bardzo cenna, bo organizacja cały czas monitoruje rynek turystyczny. W przypadku gdy zachowanie touroperatora staje się podejrzane, informuje o tym swoich członków – wyjaśnia prezes My Travel.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Pensjonat - warto czy nie?

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, daj znać jak można się z Tobą skontaktować. Mam do sprzedania działający pensjonat w Krynicy-Zdrój.

8 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Pieniądze w podróży

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. play solitaire

10 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Pieniądze w podróży

Thanks For sharing this information. It’s Nice..!!! https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

10 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Noclegi dla firm - czy warto?

Moim zdaniem to ma ens wtedy, kiedy stworzysz miejsce spotkań dla firm z kompleksowymi usługami - cateringiem, salami konferencyjnymi, możliwością zorganizowania...

17 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Domki zamiast hotelu

Ja najczęściej wynajmuję apartamenty, gdzie jest aneks kuchenny. Dzięki temu zawsze mogę przygotować nawet na wakacjach posiłki, co wiąże się z oszczędnością...

26 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018
Any part of India & aboard holiday trip

This "thanksgiving" feast was not repeated the following year. But in 1623, during a severe drought, the pilgrims gathered in a prayer service, praying for rain. When a long,...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Any part of India & aboard holiday trip

Country holidays Inn & Suites offers best holiday deal on all parts of the worldwide country at a budget-friendly rate. If you can not decide what destination best for you due...

2 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2018
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

witam firma global rent a car ujme to krotko jeden wielki wal /przekret nie polecam i przestrzegam przed ta firma znajduja uszkodzenia bez ogledzin samochodu a jesli nawet...

32 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018