Zaprezentuj i sprzedaj pomysł

Wysokość inwestycji we własny salon urody Shintai zaczyna się od 50 tys. Po około dwóch latach partner odzyska zainwestowane środki.
Poniedziałek
03.12.2012
Shintai Spa promowało swój koncept na Targach Franczyza 2012. Pierwsi partnerzy już pukają do centrali firmy.
 

Tegoroczne Targi Franczyzy były dla Instytutu Promed Anna Szczerbik zajmującego się rozwojem sieci salonów urody Shintai okazją do przedstawienia konceptu szerszej publiczności.

- Tegoroczne Targi były pierwszymi, na których nasza firma prezentowała swój pomysł na biznes i wszystko wskazuje na to, że przyniosą oczekiwane owoce. W trakcie trwania imprezy mieliśmy okazję przeprowadzić wiele interesujących rozmów z osobami zainteresowanymi współpracą z naszą firmą. Przeprowadzone rozmowy pokazują jednak, że inwestorzy są bardzo ostrożni w podejmowaniu decyzji biznesowych – twierdzi Anna Szczerbik, właścicielka Instytutu Promed Anna Szczerbik.

Pod logo Shintai działa ośrodek Day Spa w Sosnowcu, który jest własnością firmy oraz franczyzowy salon w Nowym Sączu. Podpisana jest również umowa franczyzowa z partnerem z Małopolski.
- Niebawem otworzymy Instytut Shintai Spa w Krakowie. Zamierzamy też nieco zmodyfikować naszą ofertę franczyzową. Z uwagi na sytuację rynkową chcemy skupić się na otwieraniu salonów urody oferujących szerszą paletę usług, bo w ten sposób można po prostu lepiej zarobić – dodaje Anna Szczerbik.

Wysokość inwestycji we własny salon urody Shintai zaczyna się od 50 tys. zł i zależy od wielkości lokalu oraz jego stanu technicznego. Firma nie pobiera opłaty za przystąpienie do sieci, zaś opłata miesięczna wynosi 1 tys. zł. Inwestycja zwraca się po około dwóch latach.

Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu oraz dostosowaniu go do wymogów firmy i uzupełnieniu wyposażenia. Partnerzy przechodzą również szereg szkoleń produktowych oraz ułatwiających kierowanie firmą.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

93 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Ja słyszałam o znieczuleniu maścią. Straszyli mnie, że depilacja bikini boli. Nie mogę się jednak z tym zgodzić jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini i...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Stracili wiarygodność

No i wyszło jak zawsze....

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście. Moja znajoma zdecydowanie ceni sobie pracę na etacie, a po pracy prowadzi taki mini salon urody z dojazdem do klienta.

17 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Ja też założyłam niedawno warsztat kosmetyczny i czytałam trochę o oparach z kosmetyków na których się pracuje, okazuje się że nie są one bezpieczne gdy spędza...

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Skandaliczna współpraca z firmą JEAN LOUIS DAVID

Jakby ktoś szukał kredytu, aby wyjść z długów po takiej współpracy, polecamy taki oto ranking pożyczek: http://www.twojapierwszapozyczka.pl . Ceny w Jean Louis David...

7 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Branży kosmetycznej grozi zapaść

Też przewiduję prędzej rozkwit niż upadek tej branży. Wystarczy sprawdzić, ile trzeba czekać do kosmetyczki na wizytę... Oczywiście taką obfitość klientów mają...

19 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018