W 2013 roku sieć BeautifulSkin może pojawić się również w Niemczech, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.
Środa
19.12.2012
Sieć gabinetów fotoepilacji planuje kilkanaście otwarć w 2013 roku, część z nich za granicą.
 

Cztery nowe salony i dwa zamknięcia – to tegoroczny bilans zarządzanej przez Centrum Dystrybucji Image sieci BeautifulSkin.
- Obecnie nasi franczyzobiorcy prowadzą łącznie 12 placówek. W przyszłym roku zamierzamy otworzyć kilkanaście nowych. Prowadzimy rozmowy o współpracy z kilkoma inwestorami. Część z nich spotkaliśmy na październikowych Targach Franczyzy w Warszawie. Planujemy też ekspansję zagraniczną. Chcemy pojawić się na rynku niemieckim, ukraińskim i brytyjskim– zapowiada Arkadiusz Wojtczak, menadżer ds. franczyzy sieci BeautifulSkin.

Właściciele sieci starają się systematycznie poszerzać ofertę usług dostępnych w salonach. Autorskie formuły są opracowywane przez Centrum Dystrybucji Image, właściciela marki Beautifulskin.
- Pakiety usług gabinet dysponował szerokim wachlarzem usług, co jest szczególnie istotne na dzisiejszym rynku kosmetycznym i medycyny estetycznej. Inwestor może poszerzyć swoja ofertę również o inne zabiegi – mówi Wojtczak.

Przystępując do sieci BeautifulSkin można zdecydować się na jeden z trzech podstawowych pakietów, w ramach których inwestycja waha się w granicach od 70 do 90 tys. zł netto. Inwestorzy mają też do wyboru tańszy pakiet „Economy” w kwocie 44 tys. zł netto.
- Obejmuje on pełne wyposażenie w sprzęt kosmetyczny, fotel, kosmetyki oraz inne akcesoria, niezbędne przy pracy w gabinecie - zaznacza Arkadiusz Wojtczak.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018